dr n. med. Aleksandra Lankosz

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Internista, Rehabilitant

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!

po wypadku samochodowym nie moglam chodzic z powodu ogromnego bolu kręgosłupa. lekarze bezradnie rozkladali rece. dzęki mojej kol.trafilam na pania ole.po kilku zabiegach na wysokotonówce poczułam sie jak nowo narodzona.pani doktor jest wspaniałym fachowcem i niezwykle pogodną osobą.niech PANI ZYJE WIECZNIE.wielu osobom polecilam pania i wszyscy byli zachwyceni.

Bardzo polecam. Pani doktor sprawiła dzięki przepisanym zabiegom i jej prywatnym zaleceniom, tape'om i lekom zawdzięczam wszystko...

Mialem wewnatrzstawowe zlamanie stawu skokowego. Sprawa ciagnela sie przez 3 lata, i po drodze poznalem sporo krakowskich specjalistow. Dr Lankosz mnie z tego wyprowadzila. Polecam.

bóle pleców ustąpiły na 2 lata, takie schorzenie

bóle pleców ustąpiły na 2 lata, takie schorzenie

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27