Lekarze Głogów

dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

dr Wojciech Tanecki to z prawdziwego zdarzenia lekarz kardiolog . zawsze znajdzie czas na wysłuchanie . szczególną troską otacza ludzi starszych. Dobrze i funkcjonalnie wyposażony gabinety daje gwarancję doskonałej opieki. serdecznie dziękuję Panie Doktorze za wiele lat w ktorych moglem korzystać z pana porad i opieki medycznej.

lek. dent. Tomasz Babicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4
67-200 Głogów

Polecam tego stomatologa. Świetn specjalista w swoim fachu. Jestem po bardzo wielu wizytach i ani razu nie musiałam zgłaszać się do poprawek, nic mi nigdy nie odpadło ani nie bolało. Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Kontakt i opieka bez żadnych zastrzeżeń. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam Krzysztof.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Krzysztof Brade

Kosmonautów Polskich 53 /5
Głogów

Jedyny stomatolog w Głogowie dla którego pacjent jest pacjentem a nie dostawcą gotówki. Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Irek

lekarz Maria Masternak-Piechula

Lekarz rodzinny, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 54
67-200 Głogów

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie ...

lekarz Konrad Woronowicz

Chirurg naczyniowy

Laboratorium piękna
Brzeska 7a
Głogów

Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta M-S

lekarz Tarluch Senat

Makowska & Kucharski DENT
Sportowa 1b
67-200 Głogów

Najlepszy lekarz w Głogowie :) nigdy się nie spotkałam żeby miał zły chumor :) ciągle uśmiechnięty. W razie jakichkolwiek pytań na wiadomości odpisywał mi nawet w nocy. Diagnozy stawia prawidłowe. Prowadzi moją pierwszą ciąże od początku. Z całego serca polecam dr. Senata!!!
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Aleksandra Loster-Niewińska

Przychodnia Specjalistyczna
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 15 A
67-200 Głogów

Po wielu specjalistach konowałach w końcu trafiłam na PRAWDZIWEGO LEKARZA Z POWOŁANIA!!!!! Nie spieszy się, dokładnie bada, szanuje pacjenta-nie zbywa byle jakim rozpoznaniem na odczep się.Sama z siebie daje skierowania na MR itp.Nie trzeb się o to upominać czy żebrać. Zadaje pytania, słucha pacjenta i DIAGNOZUJE żeby potem leczyć. Na 12 neurologów z którymi miałam nieprzyjemność się spotakać i marnować czas Pani Aleksandra jest na najlepszym, pierwszym miejscu. Lekarz unikat ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Link

Przychodnia Specjalistyczna
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 15 A
67-200 Głogów

Jak może się czuć ojciec małego pacjenta, które sam ledwo rozumie, któremu czasem nie może pomóc, z powodu braku wiedzy medycznej ? źle ! Dopiero wizyta u Pani doktor uświadomiła mi co robiłem źle. Myślałem, że wejście do gabinetu to tylko chwila, ale ku mojemu zaskoczeniu, dziecko zostało zbadane od stópek do główki. Teraz synek ma właściwie dobrane leki, które nie były bardzo drogie ! Dziecku też się podobała wizyta ...
Opinia dodana przez: Marek

Agnieszka Krakowiak

"STOMATOLOG"
Plutona 23
67-200 Głogów

Rzeczywiście lekarz stomatolog z powołania pozostali powinni pobierać lekcje u tej Pani lub zmienić zawód
Opinia dodana przez: Agnieszka

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

lekarz Zygmunt Mączka

Morcinka 65
67-200 Głogów

Bardzo fajny. Rzetelny, sumienny, odpowiada na pytania. Miły i z poczuciem humoru :) Z pewnością jeszcze tam zawitam w razie problemów zdrowotnych .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Gerot

Morcinka 65
67-200 Głogów

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Jestem jej pacjentem od kilu ładnych lat i jestem zadowolony.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: anonim
super lekarz porostu wie co mowi i jak zadziakls w danej sytuacji.polecam

lekarz Dariusz Dąbrowski

Głowackiego 9
67-200 Głogów

Rzetelny,sumiennie wykonuje swoją pracę,skupiony na pacjencie,fahowe podejście. polecam!!

lekarz Piotr Napierała

Otolaryngolog

Gabinet Laryngologiczny Piotr Napierała
Sikorskiego 19
Głogów

Jestem zadowolony po operacji zatok i polipów nosa , wszystko ok. doktor prowadził leczenie do końca
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Stanisław Jach

Henryka V Żelaznego 26
67-200 Głogów

Bardzo kompetentny i fachowy lekarz. Pozdrawiam

lek. dent. Gabriela Gierczak

Prywatny Gabinet Lekarski
Królewska 3ab
67-200 Głogów

troche drogo kasuje, ale jest dobrym stomatologiem, uprzejma, rzetelna, sympatyczna

lekarz Jolanta Głaz-Leciej

Internista, Lekarz rodzinny

Jagiellońska 12/8
67-200 Głogów

Najlepsza z najlepszych lekarzy rodzinnych w Głogowie. Pani Doktor jest bardzo empatyczna, dokładna i spokojna. Z uwagą wysłucha każdego pacjenta, zawsze próbuje pomóc. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Oskar

lek. dent. Alicja Grzesiak-Babicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4
67-200 Głogów

Lekarz godny polecenia. Chodzimy do tej Pani rodzinnie, a dziecko nie ma żadnych obaw siadając na fotel. P. dr bardzo dobrze potrafi umilić wizytę.

dr Jacek Czekaj

Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Glamour Medycyna Estetyczna, Stomatologia
Słodowa 10a
67-200 Głogów

wreszcie w Głogowie profesjonalne miejsce i czlowiek majacy cala game zabiegow medycyny estetycznej ... brawo