lekarz Aleksandra Madej-Dmochowska

Diabetolog, Internista

Po opłaceniu pierwszej wizyty (konsultacja online) doktor kompletnie mnie zignorowała. Nie otrzymałem skierowań na dalsze badania ani doktor nie zaznajomiła się z wynikami, które dostarczyłem. Mimo usilnego kontaktu doktor nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na sms. Przy kolejnej wizycie odmawia dalszej współpracy. Zapłaciłem za konsultację z której absolutnie nic nie mam. Nie polecam tego lekarza, nie dba o pacjentów.

Bardzo kompetentna, stale rozwijająca wiedzę dot. cukrzycy i działająca też na rzecz poprawy życia pacjentów poza gabinetem. Specjalistka w sprawach leczenia cukrzycy przy pomocy pompy insulinowej.

Specjalistka w sprawach leczenia cukrzycy przy pomocy pompy insulinowej.