lekarz Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz

Endokrynolog

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.

Byłam dopiero na jednej wizycie, ale muszę powiedzieć, że jestem zszokowana- pierwszy raz byłam u PRAWDZIWEGO lekarza. Miałam wizytę na 9:30, weszłam ok 9:45, gdyż p. docent poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebuje na wszelkie czynności z nim związane. Mój poprzedni ginekolog, po prostu stwierdził, że mam takie i takie schorzenie, mimo że na usg nie było to takie oczywiste a dodatkowych badań nie zlecił, po czym przepisał popularne leki antykoncepcyjne. Nie byłam przekonana do tego, w czym zresztą poparła mnie p. doc. Zleciła badania, co prawda kosztowne, ale chciałam je od dawna wykonać, żeby mieć względną pewność co mi dolega (ileż to razy lekarze się mylą). Ma bardzo szerokie podejście do historii choroby, nie trzyma się kurczowo kilku popularnych schorzeń. Dostałam konkretne instrukcje, wszystko przejrzyście wytłumaczono mi. Więc jeśli ktoś ma problemy hormonalne czy ginekologiczne, jeśli chce podejścia kompleksowego i zwyczajnie ludzkiego, powinien odwiedzić p. docent.

Niesamowity lekarz! Chodzę do pani docent od 2009 roku i jestem po wrażeniem, jest bardzo uprzejma i tak utożsamia się z problemem pacjenta jakby to był jej własny - każdemu poświęca mnóstwo czasu. Miałam kontakt z trzema innymi ginekologami, ale nawet się do niej nie umywają - wiedza i podejście pani docent do pacjenta są bezcenne- szczerze i bez wahania polecam

PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!! DOKŁADNIE ZAPOZNAJE SIĘ Z HISTORIĄ CHOROBY, WSZYSTKO SKRUPULATNIE NOTUJĄC. RZECZOWA, NIE ZBYWA PACJENTA, DOKŁADNIE TŁUMACZY WYSTĘPUJĄCE DOLEGLIWOŚCI, NIE FASZERUJE BEZ POTRZEBY KOŃSKIMI DAWKAMI LEKÓW. PANI DOCENT POSIADA NIE TYLKO OGROMNĄ WIEDZĘ, ALE I SERCE. POLECAM

PANI DOCENT POSIADA NIE TYLKO OGROMNĄ WIEDZĘ, ALE I SERCE.
POLECAM

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog dziecięcy