lekarz Aleksandra Pusiak

Ginekolog położnik, USG

Nie polecam tej pani w żadnym wypadku, a już szczególnie do prowadzenia ciąży. Prowadziłam u niej ciąże jakiś czas temu i każda wizyta była dla mnie stresem i czekałam tylko aż dobiegnie końca. Straszna atmosfera, chamskie odpowiedzi na pytania. Zero taktu i empatii... kiedy powiedziałam, że bolało mnie podbrzusze cała poprzednia noc, powiedziała, że mam mniej jeśc, a raczej moja waga w ostatnim miesiącu ciąży 60kg nie dawała znaków żebym za dużo jadła. Pani na recepcji nawet potrafiła stwierdzić, że to mogą być skurcze przepowiadające.

Bardzo dobry lekarz, chodzę do Pani doktor od roku, wcześniej byłam u innego ginekologa i nie umiał wyleczyć mnie z infekcji udało to się dopiero Pani doktor. Dobrze tłumaczy chorobę , teraz prowadzi moją ciąże i jest super. Polecam

Bardzo dobry lekarz chodzę od paru lat, zawsze dobra diagnoza, ciąże super poprowadzone.Pani doktor dobrze przedstawia i tłumaczy problem i zawsze jest uprzejma, wystarczająco długo poświęca czas każdej pacjentce.Polecam

Absolutnie nie polecam. Może i lekarz z duzym doświadczeniem lecz z brakiem taktu, kultury i umiejętności wykonywania badania USG ! Pani doktor podważyła ciążę, która już była stwierdzona.... Tragedia.

Niestety nie polecam! dr. Pusiak, okazała sie bardzo nie kompetentna w tym co robi. Otóż leczyłam się u niej ponad 3 lata, nic nie pomagało, wiec powiedziałam sobie, ze chyba czas zmienić ginekologa. Na ostatniej wizycie dr. Pusiak powiedziała, ze niestety zadnych innych leków przepisać mi nie moze i znów leczyła mnie tym samym. Dodam, że miałam grzybicę pochwy, co jakiś czas miałam badania cytologiczne, które wychodziły pozytywnie. Postanowiłam iść gdzie indziej, i tak zrobiłam. Pan Ginekolog zbadał mnie i zrobił wymaz. Po dwóch tygodniach dostaje telefon, ze muszę pilnie przyjechac na konsultacje ponieważ wyniki są bardzo złe.. okazało sie, ze byłam leczona nie tymi lekami co powinnam.. Jestem załamana wiedza niby tak dobrej ginekolog. Pieniądze wyrzucone w błoto ! Dziekuje, nie polecam !

oceniam srednia pania doktor. nie wyleczyla mnie z infekcji bakteryjnych szyjki macicy jakies stare antybiotyki przepisala ze w przychodni powiedzieli ze tego sie juz nie stosuje. teraz chodze do innego lekarza. Jeden plus jest taki ze zawsze wypisuje tabletki antykoncepcyjne

witam, polecam szczerze Panią Aleksandrę. w czasie wizyty bardzo miła i uprzejma. wytłumaczyła przebieg wizyty odpowiedziała na każde moje pytanie. Wykonała komplet badań wraz z badaniem piersi. Polecam ja na pewno do Pani Aleksandry wrócę.

witam,
Polecam ja na pewno do Pani Aleksandry wrócę.

Jestem pacjentka Pani doktor od dwoch lat i musze powiedziec iz dziwia mnie oceny negatywne. Ja zawsze bylam delikatnie zbadana moja siostra i mama tez. Zawsze mialysmy wytlumaczone leczenie czy jego przebieg, ciąze byly donoszone. Dziwi mnie opinia ze dziecko bylo badane przez odbyt , wiadomo przeciez iz tak bada sie male dzieci, Zawsze wsadzenie czopka jest nieprzyjemne a co dopiero palucha, ale to chyba jest rola matki przygotowac dziecko na takie badanie. Ja nie moge zlego slowa powiedziec Polecam

Dobra, delikatna, dobrze wyjaśnia wszelkie problemy i wątpliwości. Bardzo uprzejma, poświęciła mi wiele uwagi i serdecznie polecam ją. Byłam u niej zarówno prywatnie, jak i na kasę chorych i nie było żadnej różnicy.