mgr Aleksandra Różańska

Psycholog, Psychoterapeuta

Nie polecam. Osłabi, nie pomoże i zostawi z problemami. Terapia z Panią Olą była koszmarem. Najpierw zero jasno określonych zasad. Diagnoza została postawiona i tylko tyle. Nie otrzymałam żadnego wytłumaczenia dlaczego tak jest. Początkowo słodka i przemiła terapeutka. Terapia polegała głównie na krzyczeniu na mnie bez żadnego powodu, jej telefonicznych rozmowach z rodziną i opowieściach o jej życiu chociaż to ja byłam pacjentką. Prosiłam o zajęcie się tym co mnie męczyło- terapeutka odmówiłapomocy. Przepłakałam całą terapię, przez cały czas terapeutka mówiła mi przykre rzeczy(że przychodzi tylko bo jej za to płacą, a nie by mi pomóc). Zupełnie nie zwracała uwagi na to co mówię, jak jej zachowanie na mnie oddziałuje. Najgorsze było gdy miesiąc dzień w dzień płakałam a ona poszła na urolp mówiąc mi, że mam sobie radzić sama, w momencie gdy zaczynał się dla mnie najgorszy okres w życiu zostałam praktycznie sama z problemami.

Ola jest bardzo sympatyczną osobą, miło się z nią rozmawia, pokazała mi ona jak patrzyć prawidłowo na problemy, zmienić podejście do różnych spraw, naprawdę ją polecam ponieważ ma inne podejście do spraw niż inni, i naprawdę to pomaga, chociaż byłem przekonany że to nie działa, myliłem się, ma ciekawą osobowość, jest bardzo inteligentna wiec można z nią porozmawiać na ciekawe tematy, a na dodatek jest bardzo ładna :) moja ocena to 5/5

Bardzo miła,pozytywna osoba . Polecam :) Przeszłam przez całą terapie, bardzo fajnie się pracowało, Ola pomogła mi "wyprostowac" nieprawdziwe przekonania ktore przeszkadzały mi na codzień. Po skonczonej terapii rowniez moge powiedziec ze problemy juz nie wracaja, ze wszystkim mozna sobie poradzic i nareszcie zaczęło sie zycie :)

Bardzo miła,pozytywna osoba . Polecam :)