lekarz Aleksandra Rozencwajg-Nowakowska

Wenerolog, Dermatolog

2,5
2,5

Jestem zaskoczona ostatnią opinią, ja mam zupełnie inne doświadczenie z p. dr, jest empatyczna, skuteczna w leczeniu, pomocna, poświęca w czasie wizyty dużo czasu każdemu pacjentowi, jak jest możliwość daje próbki preparatów, ja serdecznie polecam p. dr.

Odradzam, brak kultury, taktu, brak odpowiedzialności za swoje słowa. Zamiast zająć się leczeniem, wypytała szczegółowo o sprawy rodzinne (nie mające związku), nieproszona wyraziła swoje zdanie, dała ulotkę reklamową i powiedziała, że mój czas się skończył i kazała umówić się na kolejną wizytę. (Prywatna wizyta). Powinna stracić prawo wykonywania zawodu. Lepiej dłużej poczekać i umówić się do innego lekarza który leczy zamiast wpędzać pacjentów w depresję.

Niestety Pani nie wiedziała nawet jak mam stosować przepisany szampon/lek. Mówiła, że jej się wydaje i sam musiałem odpowiadać sobie na pytania i jej proponować odpowiedzi. Nie wiem jak tacy ludzie mogą nazywać się lekarzami :(

Lekarka kompetentna, problem ze skórą zmniejszył się od początku leczenia, wiem że choroba może nawracać ale mam dobre leki i wytłumaczone jak stosować, systematycznie muszę się leczyć, polecam.

Wizytę umówiłam celem załagodzenia i wyleczenia wysypki tymczasem dostałam leki złuszczające, po których stan skóry się pogorszył. Brak diagnozy, leki nie odpowiednio dostosowane do dolegliwiści. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Nie polecam. Niesympatyczna, ale dzięki jej zachowaniu trafiłam do woj. Por. Dermatologicznej w Katowicach na ul. Lompy. Tam pozostaję w leczeniu od prawie 20 lat u naprawdę dobrego lekarza.

Nie polecam.

Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia u p.doktor, jest rzeczowa, skuteczna i bardzo miła.

niezadowolony z wizyty- brak fachowego podejscia, czulem sie jak intruz, bo chyba spieszylo sie tej pani do domu