lek. dent. Aleksandra Stuce

Implant wstawiony bezboleśnie i za rozsądne pieniądze, a sama wizyta bardzo profesjonalna i dużo czasu dla pacjenta. Wszystko wyjaśnione i skontrolowane. Miło, że po wizycie Pani doktor oddzwoniła i spytała o samopoczucie.

Balem sie dentysty,od wizyty u pani Oli uczucie strachu jest mi obce:).Wyrwanie zeba u pani Oli to istny majstersztyk.

Profesjonalizm w pełnym wydaniu. Do tego bardzo miła atmosfera i fachowe porady. Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę jako wzorowego lekarza.

Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę jako wzorowego lekarza.

Przesympatyczna pani. Wyrywanie ząbków robi fachowo i bez bólu. Dzisiaj byłam z córeczką na wyrwaniu szóstki i jestem pod wrażeniem jak fachowo i bez bólu to zrobiła, nawet córeczka powiedziała, że pani jest bardzo miła i wszystko tłumaczyła co będzie robić. Zabieg odbył się bezstresowo. Kochani jak już trzeba wyrwać ząbka to z czystym sumieniem polecam przemiłą i sympatyczną panią Aleksandrę.

Pani doktor zawsze uśmiechnięta, bardzo miła i uprzejma, kompleksowo tłumaczy przypadłość oraz to co będzie robione, mimo wizyty na NFZ usługa na wysokim poziomie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zielona Góra"?

Jarosław Schab

Chirurg stomatolog