lek. dent. Aleksandra Stuce

Trafiłam do dr. Stuce już prywatnie, z tzw. marszu. Ponieważ jej gabinety są niedaleko mnie, a chciałam robić implanty, ważne dla mnie była odległośc, z tytułu na wizyty kontrolne. Skromna, kompetentna, nie odczuwa się żadnej bariery na lini ''szanowny Pan doktor - pacjent''. Wszystko wytłumaczone, można zadawać ''dziwne'' pytania, bo przecież jako laik w tej materii nie wiem o co chodzi. Nie odczuwa się presji, że wizyta juz odfajkowana. Najmniejsza wątpliwość wytłumaczona w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Jestem jeszcze w trakcie leczenia, ale jak żyję lat 52, to nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do pacjenta. Z pełną odpowiedzialnością mogę każdemu polecić tego lekarza.

Implant wstawiony bezboleśnie i za rozsądne pieniądze, a sama wizyta bardzo profesjonalna i dużo czasu dla pacjenta. Wszystko wyjaśnione i skontrolowane. Miło, że po wizycie Pani doktor oddzwoniła i spytała o samopoczucie.

Balem sie dentysty,od wizyty u pani Oli uczucie strachu jest mi obce:).Wyrwanie zeba u pani Oli to istny majstersztyk.

Profesjonalizm w pełnym wydaniu. Do tego bardzo miła atmosfera i fachowe porady. Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę jako wzorowego lekarza.

Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę jako wzorowego lekarza.

Przesympatyczna pani. Wyrywanie ząbków robi fachowo i bez bólu. Dzisiaj byłam z córeczką na wyrwaniu szóstki i jestem pod wrażeniem jak fachowo i bez bólu to zrobiła, nawet córeczka powiedziała, że pani jest bardzo miła i wszystko tłumaczyła co będzie robić. Zabieg odbył się bezstresowo. Kochani jak już trzeba wyrwać ząbka to z czystym sumieniem polecam przemiłą i sympatyczną panią Aleksandrę.

Pani doktor zawsze uśmiechnięta, bardzo miła i uprzejma, kompleksowo tłumaczy przypadłość oraz to co będzie robione, mimo wizyty na NFZ usługa na wysokim poziomie.

Miła lekarka,ale ma się wrażenie,ze nie ma czasu na pacjenta.Trochę wolniej pani doktor!

Polecam.mila, kompetentna, uśmiechnięta.

Polecam.mila, kompetentna, uśmiechnięta.