dr Aleksandra Szczepaniak

Psychoanalityk, Psycholog

Witam potrzebuje jakieś namiary na tą Panią doktor Pilnie dziękuje......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Polecam!!! Świetny człowiek i lekarz! Chodzę od pół roku i są postępy, w każdym razie czuję się bezpiecznie.

Polecam Panią Doktor. Leczyłam się u niej przez rok i bardzo mi pomogła. Również zasugerowała leczenie farmakologiczne, ale uważam, że było mi to potrzebne. Nie ma przymusu korzystanie z porady jej męża. To prawda, że nie podaje diagnozy, ale uznałam to za metodę leczenie i bardziej indywidualne podejście niż "przylepianie etykietek". Polecam

Jestem pacjentką pani doktor,polecam pol roku wizyt postawiła mnie na nogi,w stu procentach wie co robi,nie zgadzam sie z negatywna opinią wystawioną na forum.

Okropna baba!! Naciąga na pieniądze, to jej jedyny cel. Chodziłam rok, tylko mi się pogorszyło, nigdy mi nie powiedziała dokladnie co mi jest ani jaką metodą mnie leczy. Niekompetentna! Zamiast prowadzić terapię opowiadała jak to ona ze swoim mężem mieszkali w akademiku jak to jej dzieci na kolonie pojechali. Masakra. Głupia baba! Nie polecam. Nikomu. Aha, i jeszcze stwierdziła, że potrzebuje terapii farmakologicznej i akurat przypadkiem jej mąż takową prowadzi (prywatnie) i jakbym sobie do niego poszła to by było najlepiej;] Porażka.

Okropna baba!!