dr n. med. Aleksandra Szlachcic

Dermatolog

Wizyta u p. Szlachcic to była pomyłka i strata pieniędzy - odradzam! Lekarz nie jest zainteresowany pacjentem

Byłam wczoraj pierwszy raz na wizycie. Panią dr Szlachcic jestem oczarowana. Pełna energii ale i empatii, pogodna i kompetentna. Cierpliwie wszystko wyjaśniła. Nie wiem skąd te negatywne opinie, ale ja będę polecać bo takich lekarzy nie spotyka się często.

Bardzo dobry lekarz- ogromna wiedza, doświadczenie, konkretny, jasno informujący o wynikach badań, dalszym postępowaniu a przy tym kulturalny i sympatyczny. Po zaleconym przez Profesor sposobie postępowania już teraz mogę powiedzieć, że to też skuteczny lekarz. Polecam!

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Pani Doktor jest bardzo skrupulatna, wnikliwa, dokładna i rzetelna. Przejmuje się pacjentem. Tłumaczy w prosty sposób, jak czterolatkowi, sprawy natury medycznej z ciepłą cierpliwością i sympatią. Poświęca uwagę problemowi. Jest bardzo serdeczna i fachowa zarazem. Wizyty z kłopotliwym i wstydliwym problemem stają się miłe i sympatyczne. A przy tym Pani Doktor kompletnie nie jest zachłanna finansowo: kiedy ja wyszukałam sobie kolejne zmiany, których chciałabym się pozbyć i wróciłam do Pani Doktor na "poprawki" - Pani Doktor spokojnie i życzliwie wyjaśniła mi, że nie ma najmniejszej potrzeby i w ogóle nie pobrała ode mnie pieniędzy! - a wizyta trwała standardowo i Pani Doktor zbadała mnie bardzo dokładnie. Gorąco polecam.

Pani doktor jest bardzo dokładna i z uwaga podchodzi do pacjenta. Podobalo mi się ze pani doktor nie przepisuje lekow w slepo, tylko bada dotad, az ma pewność, co pacjentowi dolega.

ta pani to strzał w 10, wczesniej bylem u kilku roznych dermatologow i dopiero pani dr Szlachcic mi pomogla. polecam!

Pani Doktor jest nieprzyjemna,traktuje pacjenta z góry i nie umie odpowiednio pomóc!!!jestem rozczarowana wizytą!!

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi i jest zawsze skuteczna. Polecam.

UWAGA!!!! Przestrzegam przed wyborem tego lekarza!!!!!. Efekty mogą okazać się dramatyczne!!!! Niestety, bardzo prosty zabieg zakończył się fatalnym skutkiem:( Znamiona zostały usunięte laserem CO2, co może wywołac czerniaka!!!! W konsekwencji tego zabiegu przebarwiły się i są dwa razy większe niż przed zabiegiem. Lekarka nie poczuwa się do odpowiedzialności!!!! W osteomedzie nie wydają fa, rachunków ani żadnych potwierdzeń, że tam została usunieta zmiana. Nie ma mozliwości udowodnienia w sądzie błędu lekarskiego!!!! UWAGA na Osteomed i panią Szlachcic!!!! Jestem bardzo niezadowolona!!!!

Niestety, bardzo prosty zabieg zakończył się fatalnym skutkiem:(
Jestem bardzo niezadowolona!!!!