lekarz Aleksandra Szyld

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz z powołaniem, który zawsze pomoże pacjentowi...godny polecenia...najlepszy lekarz do którego chodziłam

Prawdziwy lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, przejmuje się losem drugiego człowieka, zleca każde potrzebne badania, niesamowita kobieta! Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,niestety nie pracuje juz w Jaskolce.Szkoda. Moze ktos wie gdzie sie przeniosla? Podajcie adres,ja napewno sie do Pani Oli zapisze,nawet gdybym musial daleko jezdzic!!!!

konkretna trafiona porada ale minus za tydzień czekania na wolny termin i 40 minut opóźnienia w kolejce

konkretna trafiona porada
ale minus za tydzień czekania na wolny termin i 40 minut opóźnienia w kolejce

Pani doktor Aleksandra Szyld jest PRAWDZIWYM z powołania lekarzem. Wspaniałe podejście do pacjenta, kompleksowe podejście do objawów, szukanie przyczyny i bardzo trafne diagnozy a przy tym dokładne wyjaśnienie skutków choroby - po prostu niesamowita osoba. Całą rodzinką jesteśmy pod opieką Pani Doktor i nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam tak wspaniałego lekarza bo warto. Maria Adamkowska

Maria Adamkowska

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdańsk"?

Dorota Kotulak

Lekarz rodzinny