lekarz Aleksandra Szymczak

Jak na chwilę obecną jestem pełna zachwytu i podziwu. .. jestem narazie na etapie oczekIwana na pierwszą wizytę, ale Pani doktor wywarła na mnie rewelacyjne wrażenie :) przez sms starała się mi pomóc i przybliżyć temat ciąży itp. Pomimo ogromnej liczby pacjentów znalazła czas i dla mnie :) jest rewelacyjna :)

Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u pani doktor i z checia zostalabym dluzej!! Byla tak przemila i usmiechnieta ze rozluznilam sie przy niej i nie stresowalam sie przy zadawaniu krepujcych pytan. Pani Szymczak chetnie i wyczerpujaco na nie odpowiadala ze wiem juz wszystko. Zadbala o mnie i jestem pewna ze od teraz jest to moj ulubiony lekarz do ktorego bede sie wybierac. Jestem bardzo zadowolona z niej i jestem w stanje stwierdzic ze to najlepszy lekarz jakiego udalo mi sie poznac. Wszystkim serdecznie polecam tego ginekologa :))

Pani ginekolog najlepsza z możliwych. Prowadziła moją ciążę, dmucha na zimne, wyczerpująco odpowiada na pytania, bardzo spokojna, cierpliwa, wiecznie uśmiechnięta. Polecam ! :)

ktoś mógłby podać prywatny kontakt do Pani doktor? byłam ponad 2 lata temu, jestem zadowolona, ale zagubiłam numer :(

Najlepszy lekarz w powiecie chodzieskim :)

Najlepszy lekarz w powiecie chodzieskim :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chodzież"?

Włodzimierz Gról

Prądzyńskiego 111
93-466 Łódź
ulica Żeromskiego 35 A
64-800 Chodzież
Oddziały szpitalne i inne komórki opieki szpitalnej.
Żeromskiego 29
64-800 Chodzież
Oddziały szpitalne i inne komórki opieki szpitalnej.
Żeromskiego 29
Puls-Med Sp. z o.o.