lekarz Aleksandra Toll-Bromboszcz

Z przykroscia rowniez dodaje negatywny komentarz. Niemowle to nie worek ziemniakow, i pierwszy raz spotykam sie z tak obcesowym i niedelikatnym podejsciem do kilkumiesiecznego pacjenta. Rozumiem, ze P.dr miala godzinne opoznienie, ale wiecej sie juz u niej nie zjawimy. Dodam, ze lekarka nie przypomina sobie pacjentow z poprzednich wizyt.

Bardzo dobry pediatra. Chodzę do niej z moją córką. Polecam ją wszystkim.

Bardzo dobry pediatra. Chodzę do niej z moją córką. Polecam ją wszystkim.

Leczę syna(tzn leczyłam)od samego początku(syn ma 2,5 roku)na początku była wspaniałą lekarką wszystko tłumaczyła,rozmawiała,odpowiadała na setki moich pytań,natomiast ostatnio pani doktor się zepsuła,bagatelizowała problemy zdrowotne syna,mówiąc że wyolbrzymiamy problemy,z tego też powodu przepisałam syna do innej pani doktor.Mam nadzieję że pani doktor przeczyta opinię o sobie i zanim wypisze tabletki z cyklu "witaminki"poszuka przyczyny choroby a nie wmawia rodzicom wyolbrzymianie problemu.Do listopada zeszłego roku mogłam z czystym sercem polecić tą lekarkę ale na chwilę obecną niestety ale odradzam!!!

Najlepsza pani doktor na świecie. moja mama chodziła ze mną i z moja siostra do mamy pani doktor a teraz ja chodzę z moja córka do pani Oli. Zawsze mogę na niej polegać jest kompetentna rzeczowa i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ma świetne podejście do dzieci i świetnie się z nimi rozumie. Nawet jeśli jest nie dysponowana udziela mi porady przez telefon. Uspokoi i doradzi. Nie wyobrażam sobie innej lekarki dla mojej córki.

Fantastyczna lekarka, chodzę do niej od 6 lat z dwójką dzieci, cierpliwa, kompetentna, wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców.

Do tej Pani doktor chodziłam praktycznie od niemowlęctwa do 20.roku życia. Bardzo miła. Potrafiła wszystko wyjaśnić, pomóc w trudnym okresie dojrzewania (również mojej zbuntowanej siostrze). Ani ja, ani moja mama nigdy nie miałyśmy zastrzeżeń do podejmowanych przez nią działań i sposobów leczenia. Wszystkim rodzicom zdecydowanie polecam - jak tylko mój maluszek pojawi się na świecie, zapiszę go do Pani doktor. Kasia

Jest super. Testowaliśmy 2 innych lekarzy, ale zostaliśmy przy pani doktor, bo naprawdę ma bardzo fajne pojejście do małych pacjentów i zawsze ma dla nich wystarczająco dużo czasu aby je dokładnie zbadać, postawić diagnozę, porozmawiać, doradzić itp. Gorąco polecam!