lekarz Aleksandra Wiśniewska-Lis

1,8
1,6
1,8
1,5

Okropny lekarz, kiedy zapytałam co robić jak mam podwyższony pokazniki i dlaczego tak jest? Powiedziała ze nie wie, a jakbym wiedziała to dostała premie Nobla.

Bardzo niemiły lekarz i człowiek. Tacy ludzie nie powinni pracować z innymi, tym bardziej z chorymi. Nie polecam.

Tragedia, jak taki ktoś w ogóle istnieje jako lekarz to zagadka XXI wieku. Nie dość, że ta "pani" jest arogancka i niemiła to jeszcze ma czelność podśmiechiwać pod nosem w poważnej sprawie. Żenada jednym słowem.

To nie jest lekarz, który powinien pracować z ludźmi!!!!! Nie polecam! Przyszłam w 25 tygodniu ciąży, po tym jak skierował mnie do niej ginekolog, bo miałam podwyższone TSH. Gdy poinformowałam ją o tym popatrzyła na mnie i odpowiedziała: To chyba już za późno! Jakie za późno? Mówię, że robiłam TSH przed ciążą, na samym początku i było ok, dopiero teraz jest podwyższone. Pokazuje wyniki a ona: W ogóle nie powinna Pani zachodzić w ciąże z takimi wynikami! Lekarz to widział? ( no nie nie widział! Jasne, że widział i nie ...

To nie jest lekarz, który powinien pracować z ludźmi!!!!!

Nie polecam!

W ogóle nie powinna Pani zachodzić w ciąże z takimi wynikami! Lekarz to widział? ( no nie nie widział! Jasne, że widział i nie miał żadnych zastrzerzeń, dopiero teraz).

Po czym po chwili dodaje: no ale dziecko nie będzie miało żadnych wad...

Więc dopytuję to w czym problem, jakie są więc konsekwencję?

A ona, że dziecko będzie mało inteligentne i nic z tym nie zrobię!!!!

Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że tak niewielkie niedobory hormonu nie są szkodliwe i nie mają takiego wpływu na dziecko.

Nawet jeśli by miało! To jak można w tak bezuczuciowy i nieprzyjemny sposób potraktować kobietę w ciąży, która drży o zdrowie swojego malucha?

Nieprzyjemna, niekompetentna, może gdybym przyszła prywatnie...

Koszmar!

Lekarka jest nad wyraz niemiła, arogancka, mrukowata,zgorzkniała i niekontaktowa. Materialista i służbistka. Zachowuje się jakby pracowała za karę..Jak najdalej od takich lekarzy...

tez nie polecam. leczylam sie u niej przez dwa lata na nadczynnosc, sporo czasu temu, wiec nie mialam mozliwosci wyboru dowolnego lekarza jak teraz. na prosby o zmiane tabletek ze wzgledu na b.zle samopoczucie, slyszalam "to nie od tabletek". podobnie bylo ze sliniankami - 4 antybiotyki w miesiac i zero poprawy, w ulotce jak byk w dzialaniach niepozadanych - "ale przeciez to nie od tabletek". slyszalam tez "prosze zmienic lekarza/ leczyc sie sama". raz sie jej rozplakalam, bo potraktowala mnie jak jakiegos smiecia i niejeden raz wychodzilam prawie doprowadzona do placzu. leczenie tarczycy samo w sobie jest trudne i dziala na psyche, wiec wsparcie lekarza i dobre slowo ktore podniesie na duchu wiele znaczy - przynajmniej dla mnie, tym bardziej ze nie chodzilam tam za kare, a tak sie czulam.

Byłam dziś u Pani W. bardzo nieprzyjemnie skończyła się wizyta. Po co jeszcze tacy ludzie pracują w tak odpowiedzialnym zawodzie. Chyba Pani W. ma nad sobą jakąś osobę przełożoną, która powinna ją odsunąc od pacjentów. Nie polecam nikomu wizyty. Pozdrawiam

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy na temat Pani doktor. Przez 2 lata leczyłam się u innej endokrynolog i różnica jest diametralna.Doktor Wiśniewska-Lis jest miła, podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem.Uważam,ze warto leczyć się u niej.

Zdecydowanie nie polecam!! Lekarka jest strasznie niekompetentna, zastanawia mnie kto dopuścił taka osobę do leczenia ludzi. Nie posiadałam typowych objawów choroby tarczycy, jednak usg wykazało,że mam chorobę guzki na tarczycy. Pani Wiśniewska zaleciła mi tabletki, a po miesiącu choć czułam się dobrze zwiększyła dawkę bez jakiegokowliek uzasadnienia. Po jakimś czasie zaczęłam mieć niepożądane skutki uboczne przez leki takie jak przyspieszone i nieregularne bicie serca oraz zaburzenia miesiączkowania. Gdy poinformowałam o tym panią doktor powiedziała, że mam iść do kardiologa oraz ginekologa, ponieważ to na pewno nie od tabletek! Chciałam zaznaczyć jeszcze raz, że w ulotce dołączonej do leków moje objawy wypisane były jako nieporządane, ale ona nawet się tym nie zainteresowała!! Co to za lekarz, który nawet nie wie jakie leki daje i jak one działają!!

Proszę samemu się leczyć.To usłyszałem,i nie dostałem leków ani instrukcji co dalej z moim zdrowiem.Bardzo nieuprzejma i arogancka.