lekarz Aleksandra Wontor-Buksińska

Gastroenterolog

3,4

Bardzo kompetentna osoba , profesjonalna, wrażliwa i przemiła. Leczy już drugie pokolenie w mojej rodzinie z pełnym sukcesem . Absolutnie polecam Panią Doktor .

Ponieważ jestem wybredny, jeśli chodzi o lekarza uważam, że wszystkie złe opinie są dla lekarki krzywdzące. Ja poszedłem z tzw. polecenia. I nie zawiodłem się!!! Kompetentna, przemiła i fachowa. A wierzcie nie chodzę do byle kogo! Polecam w 100%. Ci co piszą źle to z pewnością malkontenci!!!

Pani doktor wie na czym polega jej praca, okazało się że nie jest potrzebne wielomiesięczne leczenie. POLECAM.

Pani doktor bardzo profesjonalna, 2 wizyty i widzę postęp w leczeniu. Mam nadzieję, że szybko wrócę do zdrowia. Gorąco Polecam !

Lekarz nie musi szczerzyć zębów do pacjenta.Powinien w fachowy sposób zbadać.postawić diagnozę lub skierować na badania.Ten lekarz umie powiązać objawy z chorobą.Podczas badania kolonoskopii usunęła mi polipy.jestem w grupie ryzyka.moja mama umarła na raka żołądka gdyż lekarz postawił złą diagnozę.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Częstochowa"?

"MEDYK"
al. Wolności 22