lekarz Aleksandra Wontor-Buksińska

Gastroenterolog

Nieprzyjemna lekarka wykonała boleśnie i niedbale zabieg gastroskopii powodując długotrwały ból i odmawiając znieczulenia.

Pani Doktor jest profesjonalistką w tym co robi, zapytała o powód badania oraz rzeczowo wytłumaczyła dalsze postępowanie, serdecznie polecam

Byłam u Pani dr na kilku wizytach prywatnych. Uprzejma, rzeczowa, zaangażowana. Wytłumaczyła, zbadała i przepisała leki z podaniem adresu aptek gdzie mogę dostać je najtaniej. Skierowała na badanie gastro na NFZ, wykonała je bardzo szybko. Czułam się w jej rękach bezpiecznie. Pomogła w leczeniu schorzenia.

Wszystko fajnie na wizytach prywatnych, miła atmosfera, rozmowa, zagwarantowanie wspaniałej atmosfery podczas wykonywanej gastroskopii. Jednak czar prysł kiedy zjawiłam się w szpitalu na umówionym badaniu (NFZ). Odniosłam wrażenie jak gdybym miała przed sobą zupełnie inna osobę. Arogancja, brak zaangażowania i podejścia do pacjenta. Koniec końców badanie nie zostało wykonane, Pani Doktor swoim zachowaniem tylko pogłębiła mój stres zamiast dać poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Nie polecam.

Nie polecam.

Nie polecam.

Pani Doktor wykonywała mi badanie w INTER-MED na 1 Maja. Jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem zapytała jaki jest jego powód, porozmawiała ze mną również po badaniu. W poradni leczę się u dr Włostowskiej ,ale dr Buksińska też jest dobrym lekarzem.

Bardzo kompetentna osoba , profesjonalna, wrażliwa i przemiła. Leczy już drugie pokolenie w mojej rodzinie z pełnym sukcesem . Absolutnie polecam Panią Doktor .

Ponieważ jestem wybredny, jeśli chodzi o lekarza uważam, że wszystkie złe opinie są dla lekarki krzywdzące. Ja poszedłem z tzw. polecenia. I nie zawiodłem się!!! Kompetentna, przemiła i fachowa. A wierzcie nie chodzę do byle kogo! Polecam w 100%. Ci co piszą źle to z pewnością malkontenci!!!

Pani doktor wie na czym polega jej praca, okazało się że nie jest potrzebne wielomiesięczne leczenie. POLECAM.

Pani doktor bardzo profesjonalna, 2 wizyty i widzę postęp w leczeniu. Mam nadzieję, że szybko wrócę do zdrowia. Gorąco Polecam !