lek. dent. Aleksandra Wróbel

Rewelacyjne podejscie do pacjenta mila uprzejma i chętnie do niej chodze bez stachu polecam Panią doktor z calego serca

Pani doktor jest świetnym fachowcem, zwłaszcza ma rękę do usuwania zębów. Bardzo ładnie odbudowała mi złamanego zęba. Jest uprzejma i cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy.

Jak to mówią " nie chwal dnia przed zachodem słońca". Wspólnie z mężem myśleliśmy że córka nie mogła trafić na lepszego stomatologa, tymczasem Pani dr bardzo nas zawiodła. Córka miala ogromnego ropniaka, potworny ból zęba, opuchlizna policzka. Pani dr nie wyleczyla ropniaka przed usunięciem córce zęba, dwóch innych lekarzy uświadomiło nas ze znieczulenie dane w miejsce gdzie jest ropa poprostu nie działa, więc dziewczynka niespełna 4letnia miala usuwanego zęba praktycznie Bez znieczulenia. Mało tego następnego dnia córka dostala goraczki a policzko stało się jeszcze bardziej opuchniete. Wizyta u pediatry, który nas uświadomił że wypuszczenie dziecka z takim ropniak iem nie dając antybiotyku było że strony Pani doktor Conajmniej nieodpowiedzialne. Pediatra była zszokowana że stomatolog tak zlekcewazyla sytuację.

Konkretny plan leczenia, wysoki poziom porady, dobre podejście do małoletniego pacjenta, opinia na podstawie 1 wizyty.

Byliśmy w gabinecie 1 raz, odnieśliśmy bardzo dobre wrażenie odnośnie tego lekarza, fachowe podejście,

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Myszków"?

Przychodnia Stomatologiczna
Polna 14 a