lekarz Aleksandra Zaremba

Dermatolog

Bardzo kompleksowa wizyta u pani lekarz w Centrum Medycznym Damiana. Pani Aleksandra posiada szeroka wiedzę z zakresu dermatologii i bardzo skutecznie dobiera leczenie. Ja na efekty kuracji nie musiałam czekać długo.

Powiedziałbym - SKUTECZNA. Miła uprzejma, Choć nie jestem lekarzem, a często bywam u nich - to najlepszy dermatolog jakiego spotkałem

Pani Doktor jest uprzejma i bardzo dobrze się zna na chorobach/objawach z zakresu dermatologii. Kuracje oraz lekarstwa przepisane przez Panią Aleksandrę sprawdziły się w moim przypadku w 100%. Polecam :)

Bardzo miła Pani doktor. Polecam. Przyjemnie i kompleksowa wiedza. Wszystko mi wyjaśniła, kuracja działa. Będę żyć :)

Bardzo miła Pani doktor. Polecam.