lekarz Alfons Zillmann

Super lekarz. Prowadził moją poorzednią ciążę. Teraz orowadzi obecną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli. Pan doktor to nie tylko wspaniały specjalista, ale także wspaniały człowiek. Umie doradzic nie tylko z perspektywy lekarza, ale również człowieka. Naprawdę polecam.

Wspaniały lekarz. Wizyty są całkiem przyjemne. Pan doktor jest bardzo profesjonalny, a przy okazji można z nim pożartować. Niektórym może wadzić bezpośredniość tego lekarza, ale moim zdaniem, dzięki temu łatwiej się rozluźnić.

Super lekarz. Lepszego nie ma! Pan doktor jest naprawdę dobrym specjalistą. Nie wyobrażam sobie zmienić ginekologa chodzę do doktora już 10 lat i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebym była niezadowolona z wizyty. Polecam.

bardzo polecam dr.Zillmanna -jest to lekarz prowadzący moją ciąże, długo zastanawiałam sie nad wyborem , i choc różnych opini na jego temat -zdecydowałam się , i nie żałuje! kompetentny, sympatyczny , przede wszytskim potrafi rozmawiać z pacjentem ludzkim językiem.