Alfred Orlowski

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Bardzo miły , godny zaufania, kompetentny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów jest troskliwy dlatego serdecznie polecam, a Panu Doktorowi życzę wszystkiego dobrego :) !

Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo kompetentny lekarz z czystym sumieniem polecam. Operował mi żylaki na nodze (na NFZ)i jestem bardzo zadowolona

polecam,leczy mnie od dluszego czasu, bardzo dobry psycholg, potrafi wysluchac i trafia do pacjenta

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rzeszów"?

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny

NZOZ "BIMAMED"
Obrońców Poczty Gdańskiej 28
35-506 Rzeszów
Krosno
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDICOR"
Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów