dr n. med. Ali Chahrour

Endokrynolog

Zdecydowanie NIE POLECAM! W trakcie rozmowy gdy starałam się wytłumaczyć z czym przychodzę Pan Ali zaczął rzucać do mnie tekstami wręcz krzycząc: „a co Pani jest lekarzem?!”, „to ja tutaj jestem od wystawiania diagnozy”. Nie pozwolił nawet dodać o chorobach występujących w rodzinie. W takcie tej rozmowy byłam bliska płaczu. Dawno nie zostałam tak źle potraktowana. Jeszcze raz NIE POLECAM.

Zdecydowanie NIE POLECAM!
Jeszcze raz NIE POLECAM.

Wspaniały lekarz, konkretny, dba o pacjenta. Dzięki niemu wykryto u mnie insulinooporność. Zawsze pyta jak samopoczucie, czy wszystko w porządku itp. Polecam!

Cudowny lekarz. Holistyczne podejście, czuję się zadbana i jestem zdrowsza. Nareszcie - po latach prób jest lepiej! Wyniki o niebo lepsze, na liczniku 20 kg mniej, mam więcej chęci do życia! W życiu całym nikt mi nie wypisał tylu badań. Sensownych i wiele mówiących o stanie zdrowia. POLECAM!

Właściwie bez zastrzeżeń: dr Chachrour to lekarz niewątpliwie kompetentny i „otwarty” na pacjenta, prowadzi b. staranny wywiad, oparty na licznych badaniach, powtarzanych co kilka tygodni w trakcie leczenia. Stara się wyjaśnić etiologię choroby i działanie leków z podaniem ewent. skutków ubocznych. Chodząca uprzejmość, dlatego z niedowierzaniem czytam opinie o niegrzecznym czy lekceważącym traktowaniu pacjenta. Leczę się u niego od prawie roku i nie zauważyłem nigdy takich zachowań ani wobec mnie, ani innych pacjentów, z którymi rozmawiam w poczekalni.

Bardzo dobry, sympatyczny lekarz. Ma zawsze czas, pacjenta traktuje z szacunkiem i uwagą. Polecam zdecydowanie.

zdecydowanie nie polecam. na każde pytanie odpowiada z łaską. od niedawna wiem o tym , że mam chorą tarczycę (hashimoto) i na wiele pytań nie znam odpowiedzi, dlatego uprzedziłam doktora, że będę pytać bo chcę mieć fachową wiedzę. Jednak Pan Doktor, przewracając oczami albo odpowiadał "może mieć Pani pretensje o geny do rodziców" albo "proszę szukać rozwiązania gdzie indziej". ostatnio bardzo pogorszyło mi się zdrowie , a leki nie pomagają prawie wcale. próba informowania doktora skończyła się burknięciemi na mnie. próba zasugerowania, że być może to kwestia nietolerancji laktozy w euthyroxie skonczyla się tym że doktor z łaską i ostentacyjnie skręślił zalecenia na euthyrox i przepisał inny lek, doktor uważa, że hashimoto się nie leczy , nie ma przyczyny i jest to bardzo łagodna choroba. nie zlecił mi żadnych badań które mogłyby pomóc w diagnozie, dlaczego się to pojawiło. tylko na podstawie tsh i usg stwierdził , że hashimoto i muszę to zaakceptować. zdecydowanie oczekiwałam innego podejścia, tym bardziej, że uprzedzałam, że abym była spokojna muszę zadać wszystkie pytania.NIE POLECAM.

Byłam u tego lekarza. Tak jak pacjentów z innych wpisów, mnie również nie zbadał. Spytał: "Jak się czuje?" Po doprecyzowaniu, że chodzi o mnie, (bo spodziewałam się pytania: Jak się pani czuje?) stwierdził, że "wszystko jest dobrze", na podstawie wyników badań sprzed ponad pół roku. Odmówił mi skierowania na badania, bo "nie zamierza się później tłumaczyć." I dalej cytat: "Jak się nie podoba, to może iść gdzie indziej." Ten lekarz ma problemy nie tylko z konstrukcją zdań w języku polskim, ale również, a raczej przede wszystkim z szacunkiem dla pacjenta. ...

To słaby, a w dodatku impulsywny i arogancki lekarz. Nie potrafi kompleksowo spojrzeć na chorobę pacjenta.
Zdecydowanie odradzam.

Pan Ali rzeczywiście dba o wiedzę, ale z zakresu Hashimoto nie powinien zdać egzaminu. Również posiadam wszystkie objawy niedoczynności( wcześniejsze komentarze z hashimoto w tle ) a tsh wahało się nieznacznie w granicach normy wadząc dolną granicą o kategorię "nie leczymy a obserwujemy" więc Pan Ali obrał ten kierunek. Oczywiście jest jeszcze aspekt guza, tradycyjnego raczej dla zapalenia, który bez leków raczej nie zniknie. Spory minus, na szczęście mam hashimotowca, który mnie informuje na co uważać z lekarzami. I to jest minus.

Beznadziejny. Nie zbadał mnie, nie przeprowadził należytego wywiadu. Nic go nie obchodziło, że wystąpiły dolegliwości, które mogą być skutkiem nawrotu mojego Hashimoto. Nie widział związku z chorobą, opierał się na starych wynikach badań, twierdząc że podręcznikowy poziom TSH dla hashimotowców będzie dla mnie najlepszy, mimo iż mówiłam mu,że przy takim poziomie występują u mnie wszelkie objawy niedoczynności. Lekarz w trakcie specjalizacji, co czyni sobie za wielką zaletę. Nie przepisał mi podstawowych badań, które należało zlecić przy mojej przypadłości. Oby z dala od lekarzy takich jak ten!

Szczerze polecam, bardzo sympatyczny lekarz, świetny specjalista.

Szczerze polecam, bardzo sympatyczny lekarz, świetny specjalista.