lekarz Alicja Czesak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

3,9

Pani Doktor leczyła moje dziś już duże dzieci, dwóch synów. Zawsze kompetentna, empatyczna i pamiętająca imiona i choroby. Od pierwszych dni do wieku nastoletniego. Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy to w gabinecie czy na wizycie domowej.Zdarzyło się że gdyby nie jej intuicja - wiedza chłopcy byliby leczeni w przychodni na nieistniejące poważne choroby. Zawsze w kłopocie gdy chłopcy byli już starsi zwracałam się do Niej. Wspominam z największą sympatią i polecam wszystkim młodym mamom.

Byliśmy u dr Czesak zaraz po urodzeniu synka. Bardzo ale to bardzo wymagająca doktor. Nie pieści się i nie polemizuje. Rzeczowa, konkretna, surowa. Pomogła nam w 100%. Polecam! a tym co narzekają, że dodzwonić się nie można polecam puknąć się w czoło. Pani dr odbiera tylko w pn sr, pt i tylko wtedy, kiedy akurat zadzwoni tel po skończonej wizycie. Podczas wizyty tel dzwonił i dzwonił a ona zajęta dzieckiem. I mówi: Rehabilitacja ważniejsza. Polecaam!

bardzo nie miła i antypatyczna napalona na kase.dzieci płacza bo jest nie delikatna i nie ma podejścia wręcz jest agresywna i w ogóle nie patrzy że dziecko się boi.Nie pozwala przerwać jak histeryzuje.Powiedziała mi że dzieci maja płakac bo to jest zdeowew ja mam odmienne zdanie

Pani doktor Alicja Czesak jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem dziecięcym.

Pani doktor Alicja Czesak jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem dziecięcym.

super lekarz wszyscy powinni tak leczyc chodzilam z corka kilka razy ale sie oplacilo teraz jest zdrowa dzieki pani czesak dziekujemy

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Świdnica"?

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica