Alicja Dejnowicz

Z problemami zdrowotnymi mojej córki Pani doktor radzi sobie znakomicie, a moja córka jest trudna w postawieniu diagnozy objawy które wskazują na coś innego a na koniec okazuje się to zwykłą anginą. Ale do rzeczy Pani Dejnowicz jest bardzo kompetentnym lekarzem dokładnie osłuchuje dziecko z resztą i nie tylko bez żadnego problemu wyjaśnia dokładnie sposób leczenia pamięta swoich pacjentów. Gdy znalazłam się z dzieckiem w szpitalu zaglądała do nas czytała szpitalna historie choroby. Ale to też kobieta ma wahania nastrojów ale nie daje zbytnio po sobie tego poznać. Moja córka bardzo ja lubi.

Zmieniałam już kilka lekarzy dla mojej córki, dopóki nie natrafiłam na tą Panią doktor. Jest naprawdę kompetentna, jeżeli ktoś ma inne zdanie powinien iść do innych, np. Dokt. Gruszki żeby się przekonać.

Witam...jestem pacjętką pani doktor juz ponad 5 lat....jak każda osoba ma swoje lepsze lub gorsze dni...czasami jak idę do niej jest w świetnym humorze a czasami widać, że jest zmęczona lub czyms zdenerwowana. Chciałabym tu podkreslic, że chodze do wielu lekarzy i często się tak zdarza, że czasami są mili, sympatyczni itp. a idąc nastepnym razem to ...mam wrażenie , że chcą się nas jak najszybciej pozbyć z gabinetu....Lekarz to terz człowiek...a co do sposobu leczenia to jak na razie nie mam zastrzeżeń...diagnozy...trafne..leki dobrze dobrane....ja nie narzekam....

Pani doktor nigdy nie widzi nic niepokojącego a moje dziecko gdy tylko ją widzi, to od razu zaczyna płakać.

Dziwią mnie negatywne wypowiedzi na temat pani doktor. Uważam, ze zna się na swojej pracy, lubi dzieci i ma do nich odpowiednie podejście.Jest rzeczowa i konkretna, nie zauważyłam by miała humory, ale jeśli tak, to przecież każdy ma lepszy lub gorszy dzień, cierpliwośc też ma swoje granice, zwłaszcza jeśli przewija się tylu różnych pacjentów (którzy notabene też potrafią byc wkurzający, zwłaszcza tacy, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy). Żeby było jasne-nie jestem lekarką, ani żadną znajomą pani doktor:)

Bardzo nieprzyjemna, zimna osoba. Humorzasta, opryskliwa, niekompetentna. Brak podstawowej wiedzy medycznej chociażby z zakresu szczepień dzieci.Nieprofesjonalne podejście wobec pacjenta, w szczególności wobec dzieci!!!Przestrzegam przed tym lekarzem.

Pani doktor ma swoje humory, ale generalnie poświęca dziecku odpowiednio dużo uwagi i jej diagnozy okazują się trafne, nie wciska na siłę antybiotyków a dla mnie to ważne. Także ja jestem zadowolona.

NIE POLECAM ,PANI DOKTOR JEST BARDZO OPRYSKLIWA,PACJENTÓW TRAKTUJE Z POGARDĄ.KRÓTKO MÓWIĄC ,STARE WREDNE BABSKO !!!!!!