dr Alicja Dziedzickadr Alicja Dziedzicka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr Alicja Dziedzicka

Od 1992 roku prowadzę Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko w Warszawie na Saskiej Kępie. Obecnie liczba stałych pacjentów przekracza już 3000. Od 2008 roku leczenie kanałowe pod mikroskopem stomatologicznym jest moją główną i ulubioną specjalizacją. Uczestniczę w licznych kursach praktycznych oraz kongresach naukowych krajowych i zagranicznych prowadzonych przez najlepiej doświadczonych endodontów. Wykonuję leczenie kanałowe pod mikroskopem na zlecenie stomatologów z innych gabinetów. Nie boję się wyzwań w postaci trudnych przypadków. Na bieżąco wprowadzam w praktyce najnowsze i dobrze sprawdzone metody leczenia. Inwestuję w najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny, najlepsze materiały i leki. Wraz z personelem gabinetu starannie kontrolujemy przebieg dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Wszystko po to aby wykonać usługę na najwyższym światowym poziomie.

Pani Doktor zostala mi polecona przez innego stomatologa. Rzetelna i kompetentna. Podjela sie ponownego leczenia kanalowego po leczeniu w innym gabinecie. Leczenie zakonczone pelnym sukcesem. Wracam do Niej i polecam kazdemu komu zalezy na fachowosci i rzetelnosci.

Po nieprawidłowym leczeniu kanałowym w innym gabinecie (z licznymi powikłaniami) pani doktor podjęła się powtórnego leczenia kanałowego górnej oraz dolnej szóstki. Bardzo dokładna, cierpliwie tłumczy każdy swój ruch. Pani doktor jest niezwykle miłą osobą, w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań bardzo szybko odpisuje na maile. W Warszawie jest wielu lekarzy, jednak tych dobrych należy ze świecą szukać. Jeszcze raz polecam Panią doktor i dziękuje jej za opiekę medyczną.

Bardzo dokładna, cierpliwie tłumczy każdy swój ruch.

Od wielu lat jesteśmy pacjentami Pani doktor- ja i moja rodzina. Ogromnie sobie cenimy profesjonalizm, wiedzę, umiejętności Pani doktor. Świetnie wyposażony gabinet i sympatyczna atmosfera. Miejsce i lekarz w najwyższym stopniu godne zaufania.

Pani Alicja to świetny fachowiec, z profesjonalnym podejściem i ogromną wiedzą. Gabinet bardzo schludny i miły. Polecam!

Bez bólu, bez strachu, zawsze miło i z uśmiechem. Pełna profeska, wszystko w jednym miejscu. Polecam!

Polecam!

Pani doktor jest lekarzem o bardzo delikatnej ręce. Leczenie wykonuje na najwyższym poziomie. Od ponad 20 lat mam plomby w stanie idealnym. Nie widzę konkurencji dla pani doktor, a u wielu się już wcześniej leczyłem.

W nowocześnie wyposażonym gabinecie "Zielone Jabłko" przyjmuje Pani dr Alicja Dziedzicka. Profesjonalizm, dokładność, empatia dla pacjenta i spokój jaki emanuje od Pani Doktor powoduje, że z przyjemnością odwiedzam gabinet już od kilkunastu lat. Wszystkim, którzy cierpnią i którzy chcą poprawić estetykę swojego wyglądu polecam Panią Doktor A. Dziedzicką. Zadowolona pacjentka

Zadowolona pacjentka

wysokie kwalifikacje, fachowość, najnowszy sprzęt, najnowsze technologie zwłaszcza w endodoncji (leczenie kanałowe), kompleksowe podejście do mojego indywidualnego problemu zdrowotnego, ocena wystawiona na podstawie wieloletniego leczenia się w tym gabinecie, też jestem lekarzem choć innej specjalności

Zdecydowanie polecam pacjentom, takiej kompetencji i fachowości nie spotkają nigdzie. Sprzęt najnowszej generacji, fachowa i miła obsługa Pań asystentek. Pani doktor bardzo miła, kwalifikacje ma na światowym poziomie, które w pełni wykorzystuje. Zawsze wiadomo co trzeba zrobić,ile razy przyjść, aby wyleczyć wszystko po kolei.