mgr Alicja Golonkamgr Alicja Golonka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Alicja Golonka

Dietetyk

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniła tytuł magistra.

Pomimo zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim, wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz pisząc publikacje naukowe do renomowanych czasopism.

Jej szczególną pasją jest gotowanie, co w połączeniu z wiedzą jaką uzyskała na studiach medycznych, pozwala komponować indywidualne plany żywieniowe dostosowane do współistniejących chorób oraz możliwości kulinarnych każdego pacjenta.

Ponadto, uwielbia podróże, które bardzo często stają się jej inspiracją kuchni.

Bardzo polecam, kompetentna i miła Pani dietetyk, do tego byłam pod wrażeniem rozpisanej diety, wszystko było smaczne, i nie koniecznie nudne :)

Koleżanka poleciła mi wizytę u Pani Alicji, ponieważ przez insulinoodporność przez długi czas bezskutecznie próbowałam zgubić zbędne kilogramy. Pani Alicja doradziła mi, jakich produktów unikać, a dzięki ułożonej (smacznej!) diecie w końcu waga zaczęła iść w dół. Efekty widać gołym okiem :) Pani Alicja jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, która mocno angażuje się w pomoc pacjentowi, a to bardzo ułatwia mi przestrzeganie nowej diety. Szczerze polecam!

Pani Alicja to przede wszystkim niesamowicie miła osoba, która zmotywowała mnie do zdrowego odżywiania, co pomogło w traceniu zbędnych kilogramów :) Miałam 20 kg nadwagi i pomimo moich samodzielnych prób stosowania przeróżnych rygorystycznych diet, efekt jojo powodował szybki powrót do dawnej wagi. Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania. Efekt uboczny to nie tylko utrata wagi ale również duża dawka energii, której zawsze mi brakowało. Polecam serdecznie

Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania.
Polecam serdecznie

Prowadzę bardzo nieregularny tryb pracy oraz posiadam 2 dzieci. Jestem pozytywnie zaskoczona z jaką łatwością potrafię pogodzić pracę, zajęcia domowe oraz dietę. Zdrowotnie odczułam wielką ulgę. Z moich wyników badań zaskoczony był nawet sam endokrynolog do którego chodzę i zmniejszył dawki moich leków. Poprosiłam Panią Alę o wykluczenie z diety produktów których nie lubią moje dzieci, tym samym chętnie jedzą posiłki razem ze mną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam Panią Alicję każdej zapracowanej mamie :) Pozdrawiam serdecznie, Patrycja.

Pani dietetyk bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Dieta idealnie dopasowana pod mój nieregularny tryb pracy.

Dieta inna niż wszystkie jakie dotychczas stosowałem. Posiłki są pyszne a efekty w samopoczuciu czuć już po 2 tygodniach. Polecam spróbować.

Przesympatyczna Pani Dietetyk pomogła mi z moimi problemami. Rzeczowe podejście razem z uśmiechem od ucha do ucha :) Pozdrawiam serdecznie, Asia.

Do dietetyka poszłam na początku lutego. Początkowo bez większych efektów bo w miesiąc schudłam 3kg (a chciałam trochę więcej), jednak jak się później okazało tempo z jakim moja waga spadała utrzymało się i z każdym kolejnym miesiącem było -4kg! Łącznie zrzuciłam już 15kg. Pierwsza Pani dietetyk dzięki której udało mi się schudnąć bez głodzenia się, herbatek odchudzających i innych wynalazków. Do tego wszystko ustalone indywidualnie dla mojego planu dnia.

Wizyta całkowicie uzasadniona. Dobór indywidualnej diety , profesjonalne podejście do pacjenta, duży zasób wiedzy oraz umiejętność wykorzystania jej w leczeniu otyłości pozwala mi rekomendować Panią mgr. Alicje jako bardzo dobrego dietetyka . Janina Majer

Janina Majer

Pani Alicja to dietetyk z zamiłowania .Kompetentna miła i wszystko dokładnie tłumaczy. Byłam u niej na 2 wizytach mój problem to otyłość stosuję jej dietę dopiero dwa tygodnia ale widzę już efekty jeszcze małe ale już są. Dieta smaczna i nie wymaga dużego czasu na przygotowanie. Polecam Panią Alicje wszystkim którzy nie mogą sobie sami poradzić ze swoimi problemami.