mgr Alicja Golonkamgr Alicja Golonka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Alicja Golonka

Dietetyk

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniłam tytuł magistra.

Pomimo zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim, wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz pisząc publikacje naukowe do renomowanych czasopism.

Moją szczególną pasją jest gotowanie, co w połączeniu z wiedz...

Patrycja

21.08.2016

Prowadzę bardzo nieregularny tryb pracy oraz posiadam 2 dzieci. Jestem pozytywnie zaskoczona z jaką łatwością potrafię pogodzić pracę, zajęcia domowe oraz dietę. Zdrowotnie odczułam wielką ulgę. Z moich wyników badań zaskoczony był nawet sam endokrynolog do którego chodzę i zmniejszył dawki moich leków. Poprosiłam Panią Alę o wykluczenie z diety produktów których nie lubią moje dzieci, tym samym chętnie jedzą posiłki razem ze mną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam Panią Alicję każdej zapracowanej mamie :) Pozdrawiam serdecznie, Patrycja.

Karolina

25.04.2016

Pani dietetyk bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Dieta idealnie dopasowana pod mój nieregularny tryb pracy.

Tomasz

19.04.2016

Dieta inna niż wszystkie jakie dotychczas stosowałem. Posiłki są pyszne a efekty w samopoczuciu czuć już po 2 tygodniach. Polecam spróbować.

Joanna

18.06.2015

Przesympatyczna Pani Dietetyk pomogła mi z moimi problemami. Rzeczowe podejście razem z uśmiechem od ucha do ucha :) Pozdrawiam serdecznie, Asia.

krajanka

09.06.2015

Do dietetyka poszłam na początku lutego. Początkowo bez większych efektów bo w miesiąc schudłam 3kg (a chciałam trochę więcej), jednak jak się później okazało tempo z jakim moja waga spadała utrzymało się i z każdym kolejnym miesiącem było -4kg! Łącznie zrzuciłam już 15kg. Pierwsza Pani ...

Pierwsza Pani dietetyk dzięki której udało mi się schudnąć bez głodzenia się, herbatek odchudzających i innych wynalazków. Do tego wszystko ustalone indywidualnie dla mojego planu dnia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Skawina"?

Gabinet Dietetyczny Proporcja
ul. 29 Listopada 27