mgr Alicja Golonkamgr Alicja Golonka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Alicja Golonka

Dietetyk

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniła tytuł magistra.

Pomimo zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim, wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz pisząc publikacje naukowe do renomowanych czasopism.

Jej szczególną pasją jest gotowanie, co w połączeniu z wiedzą jaką uzyskała na studiach medycznych, pozwala ko...

Pani Alicja to przede wszystkim niesamowicie miła osoba, która zmotywowała mnie do zdrowego odżywiania, co pomogło w traceniu zbędnych kilogramów :) Miałam 20 kg nadwagi i pomimo moich samodzielnych prób stosowania przeróżnych rygorystycznych diet, efekt jojo powodował szybki powrót do dawnej wagi. Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania. Efekt uboczny to nie tylko utrata wagi ale również duża dawka energii, której zawsze mi brakowało. Polecam serdecznie

Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania.
Polecam serdecznie

Prowadzę bardzo nieregularny tryb pracy oraz posiadam 2 dzieci. Jestem pozytywnie zaskoczona z jaką łatwością potrafię pogodzić pracę, zajęcia domowe oraz dietę. Zdrowotnie odczułam wielką ulgę. Z moich wyników badań zaskoczony był nawet sam endokrynolog do którego chodzę i zmniejszył dawki moich leków. Poprosiłam Panią Alę o wykluczenie z diety produktów których nie lubią moje dzieci, tym samym chętnie jedzą posiłki razem ze mną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam Panią Alicję każdej zapracowanej mamie :) Pozdrawiam serdecznie, Patrycja.

Pani dietetyk bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Dieta idealnie dopasowana pod mój nieregularny tryb pracy.

Dieta inna niż wszystkie jakie dotychczas stosowałem. Posiłki są pyszne a efekty w samopoczuciu czuć już po 2 tygodniach. Polecam spróbować.

Przesympatyczna Pani Dietetyk pomogła mi z moimi problemami. Rzeczowe podejście razem z uśmiechem od ucha do ucha :) Pozdrawiam serdecznie, Asia.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Wrocław"?

Marta Wachowska

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu