lekarz Alicja Iwanek-Kluz

2,5

Polecam panią doktor. Potrafi wyleczyć nawet najbardziej uciążliwą infekcję, sumiennie podchodzi do diagnozy i profilaktyki. Przy każdym problemie, z którym się zgłaszam wychodzę z kompletem badań i informacją co robić dalej.

Żałuję, że przed wizytą nie przeczytałam opinii, bo nie wybrałabym się do tej pani. Jedynie mogę potwierdzić, że czas jaki poświęca pacjentce, to rzucenie okiem na dostarczone wyniki badań i wypisanie recept- bez słowa wyjaśnienia, co dolega pacjentce jak również bez krótkiego wywiadu (przy pierwszej wizycie) o przebytych chorobach, operacjach i zażywanych lekach. Jest to ważne gdy wypisuje się antybiotyki. A na pytania pani doktor niechętnie odpowiada, gdyż zajęta jest zazwyczaj wczytywaniem czegoś do komputera. Wtedy słyszymy, proszę przyjść za dwa - trzy tygodnie na kolejną wizytę. Poprawy brak, czasem ...

Poprawy brak, czasem pogarsza się, ale przychodzimy...i sytuacja powtarza się.
Poradnię Ginekologiczną na Widzewie będę omijać wielkim łukiem.

Niestety wizyta u Pani dr Iwanek to była porażka, bardzo dziwię się osobom które są zadwolone. Trafiłam do gabinetu z krwawieniem trwającym już parę dni, niestety dr nawet nie raczyła mnie zbadać na fotelu ginekologicznym tylko stwierdziła że mam zaburzenia miesiączkowania i dała w ciemno leki. Nie było poprawy, więc pojawiłam się znowu na wizycie i wtedy również nie zostałam zbadana, zwiększyła tylko dawkę leku. Na szczęście poszłam do innego lekarza i okazało się że jestem w trakcie poronienia... Nawet jeśli byłaby ostatnim lekarzem na ziemi w życiu bym już nie zjawiła się w tym gabinecie ginekologicznym.

NIC KOMPLETNIE NIC! USŁUGI TEJ PANI NIE SĄ WARTE ANI JEDNEJ GWIAZDKI!!!!! WIZYTA TO JAKAŚ POMYŁKA. Zacznę od tego, że po wizytach u Pani doktor wychodziłam, z taka samą wiedzą jak przed nimi-czyli ŻADNĄ! Życzliwości, uprzejmości nie znajdziecie, o ludzkim traktowaniu można pomarzyć. Moim zdaniem lekarz powinien być choć trochę zainteresowany pacjentem. Uważam, że zostałam potraktowana gorzej niż pies. Ucinała mają każdą wypowiedź, wydawała polecenia jak do psa np.: "na fotel" Moja wizyta trwała nie dłużej niż 5 min, Pani Iwanek była poirytowana moimi pytaniami. Była bardzo nietaktowna sugerując, że ...

Ucinała mają każdą wypowiedź, wydawała polecenia jak do psa np.: "na fotel" Moja wizyta trwała nie dłużej niż 5 min, Pani Iwanek była poirytowana moimi pytaniami. Była bardzo nietaktowna sugerując, że partner "gdzieś łazi!" i dlatego coś złapałam i innej opcji nie ma! (obecna moja Pani doktor powiedziała, że to nie musi być prawda i posłużyła się wiedzą naukową). Po przeprowadzeniu leczenia, mimo moich sugestii nie zaproponowała sprawdzenia jego skuteczności (pewnie dlatego, że już zrobiłam u niej jedną cytologię i nic więcej nie chciała wykonać).
Na koniec zajęła się swoim telefonem i rzuciła "no już! na razie!" chcąc się mnie pozbyć z gabinetu.
Ale to wszystko najmniej istotne, najgorszą rzeczą jest to, że stwierdziła u mnie nadżerkę i namawiała mnie do jej wymrożenia. Po konsultacji z innym lekarzem i dowiedziałam się, że to stara praktyka i już się od tego odchodzi. Dodam, że po tym jak widziałam jak Pani Iwanek podchodzi do pacjenta bałabym się dać tej kobiecie cokolwiek sobie zrobić. (czytałam, że wymrażanie nadżerek może być niebezpieczne, więc nie dajcie się na to namówić, a przynajmniej nie u tej Pani!!!!!) Wszystko robi szybko i w mojej opinii niedbale. Pobrała mi wycinek do badań i ostrzegła o krwawieniu po tej procedurze, w wyniku czego zaleciła mi włożyć sobie między nogi papier który był wyłożony na FOTELU DO BADAŃ na którym siedziałam!!! Zbieg okoliczności, że miałam przy sobie podpaskę, ponieważ w drodze do domu jeszcze krwawiłam, a miałam na sobie białe spodnie. Moim zdaniem robiąc taki zabieg powinno się ostrzec o tym przed jego wykonaniem. Było to traumatyczne doświadczenie i do tej pory nie mogę uwierzyć, że zostałam tak potraktowana, ale jednocześnie cieszę się, że poznałam się na tej Pani i jej złym traktowaniu w rezultacie nigdy więcej tam nie przyjdę (być może uchroniłam się przed nieszczęściem)!

Z całego serca odradzam komukolwiek wizyty u tej Pani, bo w najlepszym przypadku wyjdziecie z niczym, a w najgorszym zrobi wam krzywdę!
Brak wiedzy, brak kultury osobistej, brak poszanowania do pacjenta.
Pacjentki są umawiane na te same godziny, przyjmowane hurtowo, jedna za drugą. Wizyty trwają chwilę. Zwyczajnie wszystko co najgorsze.
Bardzo przykre doświadczenie, mam nadzieje że kogoś to uchroni przed nieprzyjemnościami. Dla własnego dobra omijajcie ten gabinet szerokim łukiem. Naprawdę czasy się zmieniły, lekarz to nie świętość, nie można pozwalać sobie na takie traktowanie. Żałuję tylko, że w tamtym momencie, podczas wizyty nie zwróciłam Pani doktor uwagi, chyba byłam w zbyt wielkim szoku...

Pani dr Iwanek jest lekarzem godnym polecenia, przesympatyczna kobieta. Badanie cytologiczne zrobiła mi delikatnie, bezbólowo, choć jestem drobnej budowy. Na pewno przyjdę do niej za rok na następne badanie.

Super babka,robi wszystkie badania aby poznać przyczynę choroby,lekarz który wie co robi ,lata pracy to pokazują,polecam świetna doktorowa

Stanowczo odradzam! Niepunktualna, nieprzyjemna w stosunku do pacjenta, skracająca dystans. Najbardziej nieprzyjemna wizyta jaką miałam okazję odbyć

Nie polecam Pani Doktor nikomu, wizyta trwała 2 minuty, niczego się nie dowiedziałam, Pani Doktor ewidentnie się spieszy aby przyjąć jak najwiecej osób w krótkim czasie. Wywiad ginekologiczny znikomy, nie dostałam żadnej informacji zwrotnej co dalej, Pani Doktor nie jest w ogóle zainteresowana pacjentem. Wyszłam z gabinetu nie wiedząc nic.

Lekarz godny zaufania, interesuje się pacjentem, poświęca dużo czasu. Bardzo szczegółowy wywiad. Przy kolejnej wizycie lekarz pamiętam o moich problemach, dopytywał czy wszystko już w porządku.

Pierwsza wizyta u pani doktor z wywiadem, badaniem i wypisaniem recepty trwała dosłownie 5 minut. Brak zainteresowania pacjentem, jego problemami, nawet dokumentacja od poprzedniego lekarza nie była istotna, najważniejsze chyba było przyjęcie jak największej liczy osób w ciągu godziny. Z resztą właśnie 5 minut to czas, co jaki zapisywane są pacjentki. Moja 1 wizyta była z pewnością ostatnią.