mgr Alicja Jaszczyńska

Psychoterapeuta

Trafilam do pani Alicji i poczulam, ze jest to wlasiwe miejsce. Profesjonalna i konkretna, z ogromnym wyczuciem. Mialam pewnosc ze mnie rozumie.. Poczulam sie bezpiecznie i pewnie. Polecam goraco.

Bardzo profesjonalne podejście, wysokie umiejętności.Pani budzi duże zaufanie i skutecznie pracuje nad powierzonym problemem. Po kilku spotkaniach odczułem znaczną poprawę swojego stanu. Polecam szczerze wszystkim szukającym pomocy.

Byłam U Pani Alicji już kilka razy. I muszę przyznać, że naprawdę mi pomogła. Za każdym razem wychodząc z gabinetu czuje, że mam po co żyć! Polecam z całego serca! Dziękuje Pani Alu!

Dziękuje Pani Alu!

Wyszukalam P.Alicje na internecie,wsrod wielu innych lekarzy i to byl dobry,trafiony wybor.Czuje sie dobrze,nie mam zlych mysli i mam wrazenie,ze jestem innym czlowiekiem.Jestem tego zdania,ze w dzisiejszych czasach wiecej ludzi powinno korzystac z porad psychoterapeutow.I Pani Alicja jest tego przykladem!!!!

Jestem bardzo zadowolony z terapii z Panią Alicją. Naprawdę dokonała CUDU !!!! Moje życie zmieniło się na korzyść. Sam nigdy bym na to nie wpadł. Polecam gorąco.

Cudowna specjalistka!Doświadczenie i zaangażowanie. Najpierw była pomoc w szpitalu, gdzie trafiłam na detoks, a potem kontynuacja w gabinecie prywatnym.Dziękuję bardzo Pani Alicjo!Czuję się ocalona! Anna