lekarz Alicja Jettmar

1,8
1,5
1,8
1,5

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pseudolekarz. Jest bardzo nie miłą osobą do tego beszczelną.

Poszłam do pani doktor z zapaleniem spojówek, niestety muszę teraz iść do innego lekarza już prywatnie, siedziałam w gabinecie jakieś 10 min zanim lekarka w ogóle mnie zauważyła, ponieważ cały czas plotkowała ze swoją współpracownicą, podczas badania nie zważając na ból, który okazywałam bardzo agresywnie oko badała i stwierdziła, że jestem bardzo wrażliwa, otóż nie jestem, ponieważ noszę soczewki i przyzwyczaiłam się do tego rodzaju dotykania oka, no ale nie dało jej się nic wytłumaczyć, nie polecam

Brak słów. Takie osoby nie powinny pracować na stanowisku lekarza. Znieczulica totalna, włącznie z panią odźwierną bo pielęgniarką tej osoby nazwać nie można. Zdecydowanie odradzam.

pyta się swojej pielęgniarki jaki lek lepiej przepisać,to za co bierze pieniądze?I kto tu jest lekarzem,może pomyliła się ze stanowiskiem.Nie polecam tej Pani nikomu.Pobiera pieniądze ciekawe za co?

Nie podzielam poprzednich opinii. Wszystko było OK.

Nie podzielam poprzednich opinii. Wszystko było OK.

Kompletnie nieporozumienie. Całkowita ignorancja pacjenta i tego co on mówi, uporczywe zaprzeczanie oczywistych rzeczy i gadania w ogóle o czymś co nie jest istotą problemu. Dawno nic mnie nie zdenerwowało jak spotkanie z ta panią. Stanowczo odradzam bo cisnienie mialem podniesione przez 2 dni po wizycie.

bez komentarza... NIE POLECAM! fATALNE PODEJŚCIE DO CZŁOWIEKA!

bez komentarza... NIE POLECAM! fATALNE PODEJŚCIE DO CZŁOWIEKA!

okropna osoba, brak ludzkiego odejscia, irytujaca - same niemile wspomnienia z kontaktu, usluga trywialna, wiec kompetencji braku nie zarzuczam