lekarz Alicja Kłosek

Laryngolog

Jestem po wizycie u Pani Doktor. Zostałem kompleksowo przebadany.Otrzymałem sporo wskazówek dotyczących dalszego postępowania ,aby poprawić swój stan zdrowia.Dziękuję za uprzejmość i poświęcony czas.

Mimo, ze badania zostały zrobione to oceniam ta wizytę na 1. Tragedia, zero podejścia do dziecka, nerwowe badanie. Dziecko było tak zestresowane aż było mu słabo. Pani doktor wszystkim zirytowana. Podczas badania do gardła dziecko zgłaszało ze boi się ze zwymiotuje na co Pani doktor odpowiedziała „chcesz to rzygaj, ale ty to będziesz sprzątał bo ja nie mam zamiaru” …

Wyjątkowo miła wizyta. Pani Doktor zbadała mnie wysoce zaawansowanym sprzętem. Wchodząc do gabinetu nie spodziewałem się, że wejdę w nowy wiek diagnostyki. Po raz pierwszy ktoś zbadał mnie tak kompleksowo. Pani doktor miła i sympatyczna, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania rzeczowo i wyczerpująco. Gorrrrrraco polecam!

Polecamy Panią doktor - ma świetny kontakt z pacjentami , nawet Nasz Synek po trudnych przejściach u innego laryngologa ma do niej zaufanie , pozwala się zbadać chociaż za tym nie przepada , a na kolejną wizytę chętnie jedzie , zwłaszcza że po leczeniu które zastosowała czuje się dużo lepiej.

Wcześniej byłem u kilku laryngologów i nie udało mi się wyjaśnić moich dolegliwości . Znajomi polecili mi tę lekarkę, pierwszy laryngolog, który mnie tak dokładnie zbadał i jasno wytłumaczył co się ze mną dzieje. Lepiej mi nie jest, ale przynajmniej wiem dlaczego tak się czuję .

Lepiej mi nie jest, ale przynajmniej wiem dlaczego tak się czuję .

...brak słów, nie mogę dojść do siebie po tym co mi zrobiła...

...brak słów, nie mogę dojść do siebie po tym co mi zrobiła...

Wypisuje tylko leki 100%,pomimo,że pacjent jest ubezpieczony

Wypisuje tylko leki 100%,pomimo,że pacjent jest ubezpieczony

jestem zachwycona,pani doktor wspaniała,pani rejestratorka też,nie sądziłam ,że z dnia na dzień i na fundusz można dostać się do lekarza.Dziękuję i polecam wszystkim

Kiedy udałem się do publicznego gabinetu Pani Alicji Kłosek spotkałem się w nim z życzliwością, fachowością oraz pełnym zrozumieniem problemu który trapił mnie od dzieciństwa. Związany był z traumą którą przeżyłem w wieku 3 lat gdy usunięto mi 3 migdał bardzo, bardzo dawno temu. Nic dodać nic ująć, tylko życzyć nam wszystkim więcej takich osób wśród tucholskich lekarzy.

Trafiłam do tego lekarza dzięki opiniom innych pacjentów i jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani doktor podchodzi do pacjenta z wielkim profesjonalizmem i uprzejmościa.Każdy problem wytłumaczy z uśmiechem na twarzy,nic dodać nic ując,polecam lekarza w 100% dla młodego i troche starszego