lekarz Alicja Koszel-Orłowskalekarz Alicja Koszel-Orłowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Laryngolog, Otolaryngolog

Laryngolog Alicja Koszel-Orłowska jest specjalistą drugiego stopnia w otorynolaryngologii, chirurgii głowy oraz szyi. Oprócz prywatnej praktyki lekarskiej, pani doktor ma bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie, gdzie pracuje obecnie. Pracując w prywatnym gabinecie laryngologicznym w Piasecznie, pani doktor Koszel-Orłowska pomaga pacjentom zarówno w drobnych dolegliwościac...

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!

W moim odczuciu jest bardzo troskliwa i ma ogromną empatie. Kompetencje również oceniam bardzo wysoko. Polecam

Byłam z wizytą. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia. Diagnoza jak najbardziej prawidłowa! Dziękuje za pomoc.

Ma potwierdzone doświadczenie ze szpitala i dużo pozytywnych opinii, które oczywiście w tym miejscu potwierdzam.

Bardzo polecam Panią doktor - bardzo rzeczowa, miła i co najwazniejsze - radzi sobie z moimi dolegliwościami

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Piaseczno"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Szpital św. Anny
Piaseczno
Centrum Medyczne Starówka
Warszawa, ul Konwiktorska 3/5
Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie