lekarz Alicja Lecheta-Prawdzik

Wenerolog, Dermatolog

2,4

Szybkie przyjęcie osoby niepełnosprawnej, ludzkie podejście i doświadczenie, leki na kieszeń zwykłego człowieka - skuteczna pomoc dziękuję polecam Panią Doktor Alicję Lechetę - Prawdzik

O Pani doktor nie można powiedzieć, że jest wiarygodna , ponieważ jak przyszłam na pokazanie znamion nawet niekoniecznie chciała, żebym ściągnęła koszulę. Zobaczyła dwa pieprzyki( z odleglosci 2m) i powiedziała, że nic mi nie będzie. A jak chciałam pokazać te co mnie niepokoją nawet im się nie przyjrzała. Większość czasu poświęciła na pogawędkę. Brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam. Stracone pieniądze i czas.

Bardzo miła i kompetentna lekarka , a co najważniejsze trafna diagnoza. Leczenie zaordynowane przynosi efekty. Polecam.

Chodzimy z mężem, Pani dr trafia z lekami i to najważniejsze. Milusio i uprzejmie może być w knajpie, dla nas lekarz ma pomagać w chorobie i może sobie patrzeć nawet z kilometra najważniejsze że zapisane medykamenty są skuteczne i choroba się zatrzymała bo niestety nie można jej wyleczyć . Polecam dla tych którzy potrzebują skutecznego lekarza.

Beznadziejny dermatolog.wszystkie choroby skory to w/g "pani Doktor" uczulenie,,,dopiero inny dermatolog postawil wlasciwa diagnoze.W ogole zachowuje sie jakby byla na plotach w kawiarni a nie w gabinecie.Nie polecam absolutnie

Pani doktor faktycznie patrzy z 2 metrów jak to już ktoś w komentarzach napisał. Tyle, że w moim przypadku po jednym rzucie okiem diagnoza była 100% trafna - pomogło po 3 dniach stosowania leków za 5 zł. (wcześniej przez pół roku było "bujanie się" po innych lekarzach i fura kasy na nietrafione leki). Ja polecam - i pani w rejestracji też miła i z dowcipem :-)

Pani doktor nie należy ani do uprzejmych ani zainteresowanych pacjentem. W ogóle mi nic nie doradziła. Leczenie na zasadzie "zgaduj zgadula" proszę się smarować tym albo tamtym, może coś pomoże. Nie polecam.

5miesiecy chodziłam do pani dr. Kupa kasy na lekarstwa i żadnego efektu! nie da sobie nic powiedziec . Patrzy na skóre z 2 metrów i o dziwo wszystko widzi! ha trzeba mieć tupet! NIE POLECAM !!!

nie potrafiła zdiagnozować przypadku, była niesympatyczna i potraktowała moją 28 letnią córkę jak dzieciaka, mówiąc jej między innymi na ty. Wypytawszy ją o "wszystko" stwierdziła, że i tak nie wie co jej jest.

Zdecydowanie nie polecam Pani dermatolog. Przez jedną, nieodpowiednią maść o mały włos nie skończyłam w szpitalu. Dostałam wysypki na całym ciele. Pani Prawdzik przepisuje leki, o których działaniu, niektórych nie ma pojęcia, a pacjentów traktuje jak króliki doświadczalne. Odradzam tę Panią.