lekarz Alicja Mol

Dawno nie spotkałam się z osobą, która z takim zaangażowaniem i autentyczną radością wykonuje swoją pracę, która do łatwych i przyjemnych raczej nie należy. Widać prawdziwe powołanie. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)

Wysokie kompetencje i dobre usposobienie to cechy, które według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Alicję Mol. Przychodzę do niej ze spokojem i ze spokojem opuszczam gabinet. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z jej usług

Byłam kilka już kilka razy na wizytach u Pani Doktor Mol i za każdym razem było wszystko OK. Widać, że zna się na swojej robocie, lubi to i do tego ma super kontakt z pacjentami. Serdecznie wszystkim polecam :)

Pani doktor jest świetną specjalistką i ma super podejście do pacjentów. Wszystko mi dokładnie wytłumaczy przez co później jestem spokojniejszy. Zawsze miła i uśmiechnięta :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
Dąbrowa Górnicza