lekarz Alicja Nałysnyk-Gacioch

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Pani doktor wykazuje duże zaangażowanie podczas badania pacjenta oraz wnikliwie tłumaczy zalecenia oraz wyjaśnia przebieg kuracji. Bez problemu wypisuje potrzebne badania diagnostyczne oraz skierowania do specjalistów. Bardzo dziękuję za troskę i życzliwość.

Ostrzegam przed tą panią "lekarką". Własnego kota nie oddałabym pod jej opiekę. O poleceniu komuś i zaufaniu-1 to za duża cyfra. Przerost ambicji w stosunku do posiadanej wiedzy powoduje lekceważenie niepokojących badań chorego, dodatkowo brak chęci kierowania na choćby podstawowe badania, o leczeniu szpitalnym nie ma mowy nawet gdy pacjent widać że jest chory i słania się na nogach. Odradzam szczerze, fakty są bardzo obciążające i gdyby nie "leczenie" u tej osoby może dzisiaj stan chorego byłby dużo lepszy. Odradzam szczerze, dawno nie spotkałam tak nieprofesjonalnego podejścia do chorego.

Potwierdzam 2 i 4 opinię. Siostra była u niej 21.06 z bólem który określiła na stały-kładła się i wstawała z bólem, na noc brała leki żeby zasnąć, przebudzała się z bólem, to trwało prawie m-c, myślała że jest przemęczona i obolała(ciężka praca 8 godz.na nogach na taśmie).Odsypianie nic nie dało. Nie dostała l-4, a skier.tylko na przeswietlenie i 2 tyg. czekania na wynik, na sugestię ze to może coś od wątroby czy nerek - zaprzeczenie. Poszła zapłaciła za badania- ostatnio miała je mocno podwyższone, co nie zauważała lekarka; GGT-391(norma 54 góra).ALT55,ASC57,bo czuła się jeszcze gorzej(upały i ciężka praca ją dobiły)i teraz dopiero dostała 4dni, w tym weekend i znów na USG i czopki z informacją żeby nie uzależniła się od środków przeciwból. Bóle tylko się powiększyły i przeszły dodatkowo na prawą str. z problemami w chodzeniu.Mój lekarz gdy widział wyniki i bóle, napisał 3 lekarstwa, te same wypisał inny lekarz do którego poszła prywat.i dał na więcej badań od w/w lekarki. Wyniki USG - złe, teraz L-4 t do końca m-ca i dała skier. do chirurga( na tomograf. komputer.Okazało się że na tomograf. komputer.(do chirurga) należy mieć dodatkowe bad. o które na drugi znów dzień prosiła- lekarkę - ta nie dała -odesłała do kierującego(oczywiście poszła zapł. sama).Dodam że na każdą wizytę czy badanie musiała jeździć sama kilkanaście km w jedną str., na tomograf musiała jechać prywatnie bo w/w lekarka nie widziała potrzeby żeby skier.do szpitala pomimo próśb (ból był stały a termin 10dni, trzeba dojechać. a bad. kilkaset zł. przy zarobku 1200,- ).Do szpitala- 50km- siostra jechała sama, dalej od razu wzięli ją na oddział, kilka kroplówek, badania, dzisiaj leży po m-cu . Powiem tak, byłam przerażona tym jak opowiadała o bólu i reakcji lekarza - zero empatii, zrozumienia i zwyczajnej ludzkiej życzliwości. Ja dostaję L-4 przy mniejszych chorobach, nie takich bólach i wynikach. Chciałam ją wziąć do siebie, ale 700km nie wytrzyma. Myślę sobie Boże chroń i broń nas od takich lekarzy którzy ból innych mając za nic, a oszczędzają kosztem zdrowia pacjenta, który jest zmuszony wielokrotnie jeździć na wizyty i pojedyncze badania z bólem utrudniającym nawet chodzenie. Myślę że ważne żeby takie sytuacje przekazywać i unikać takich lekarzy, bo każdy może się znaleźć w podobnej sytuacji a brak konsekwencji takich postaw rodzi lekceważenie i zwykłą bezkarność. Jestem ciekawa czy tak samo by leczyła w/w swoją siostrę czy matkę. Muszę tu też dodać że w Szpitalu w Mrągowie spotkała się z taką życzliwością lekarzy, którzy widzieli wyniki i jej stan, że dziwi aż fakt że kobieta kobiecie zgotowała taki los, a mężczyźni wykazali się większą wrażliwością i chęcią pomocy, czyli można. Przypomina mi się stwierdzenie sadysta- dentysta, okazuje się że nie tylko dentysta. Mam nadzieję że ten dramat zakończy się pomyślnie. A pani doktor chce przekazać taką sentencję- dobro i zło wbrew pozorom się wraca, tu nie ma wyjątków i to jest niestety pewne jak śmierć!

Bardzo miła Pani Lekarz, bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów, także recepty na leki o które poproszę ,profesjonalne tłumaczenie o chorobie i sposobie jej leczenia

Beznadziejny lekarz,nastawiony na brać a nie dawać.Skapi skierowań

Beznadziejny lekarz,nastawiony na brać a nie dawać.Skapi skierowań

Bardzo miła Pani doktor.Kompetentna i bardzo życzliwa.Polecam jak najbardziej tego lekarza

musze pszepisac się do innego lekarza problemy z skierowaniami na jakie kolwiek badaniabadania

Super Pani doktor.Podejscie bardzo profesjonalne.Bardzo mila lekarka.

Super Pani doktor.Podejscie bardzo profesjonalne.Bardzo mila lekarka.