lekarz Alicja Obara

Świetna babka! Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze odpowiada na każde pytanie, można z nią porozmawiać na każdy naprawde temat i zadawać wszystkie pytania. Mam porównanie do lekarza z feminy ;/ Pan S. który za wizyte bierze jeszcze wiecej a jest kawalem chama... Uważam ze pani doktor swietnie zna sie na tym co robi :)

Świetny fachowiec. Pomogła mi zajść w ciąze a teraz mi ją prowadzi.Inni specjaliści mówili, że jestem już bez szans(tzn. że mam zaledwie 5 proc.)i namawiali do in vitro.Na pewno zna się świętnie na swojej specjalizacji.Aż dziwie się, że ma też niekorzystne opinie.

Bardzo miła i konkretna osoba. Dziękuję za opiekę i pomoc :) Polecam

Bardzo miła i konkretna osoba. Dziękuję za opiekę i pomoc :) Polecam

Kobieta do której mam ogromne zaufanie.Prowadziła moją ciąże od samego początku aż do rozwiązania.Opieka medyczna na najwyższym poziomie zarówno jak i w gabinecie tak i w szpitalu co jest dla przyszłej mamusi bardzo ważne.Poświęcała mi tyle czasu ile potrzebowałam.Można wejśc na wizyte z męzem.Bardzo gorąco polecam panią doktor Obare,Jest ona PROFESJONALISTKĄ najwyższej klasy,Mama Kamilka

Goraco polecam Panią doktor przyszłym mamusią! Bardzo dobra opieka i kontakt. Pełen profesjonalizm- wielka wiedza połączona z doświadczeniem zawodowym!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubin"?

Maciej Sobolewski

FEMINA