lekarz Alicja Obara

Bardzo dobry lekarz.Miło,kulturalnie i profesjonalnie. Polecam!.

Bardzo dobry lekarz.Miło,kulturalnie i profesjonalnie.
Polecam!.

Bardzo polecam tego lekarza. znakomity fachowiec!!

Bardzo polecam tego lekarza. znakomity fachowiec!!

to prawda jest miła tylko w swoim prywatnym gabinecie,a na Bema była straszna nie widziałam ginekologa z takimi długimi tipsami i tyloma pierścionkami na palcach to niedopuszczalne a po badaniu zawsze występowało krwawienie nic dziwnego że od 4 lat już tam nie pracuje,i prawda jest również że to rzeżnik nie lekarz!

Nie wiem co niektórym nie pasuje u Pani Alicji, ale moim zdaniem jest świetnym specjalista. Miła i uprzejmna ale i bezposrednia. Zawsze zapyta o samopoczucie i zażartuje kiedy trzeba. Ogólem polecam.

Czy ktoś wie w którym szpitalu pracuje dr Obara Alicja?

Czy ktoś wie w którym szpitalu pracuje dr Obara Alicja?

Specjalista godny polecenia. Prowdzi moją ciążę od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona.Jak dla mnie jedyny ginekolog w Lubinie, któremu można zufać.

Ta pani jest straszna. Zachowuje sie jak sadysta. A bada gorzej niż rzeźnik.

Ta pani jest straszna. Zachowuje sie jak sadysta. A bada gorzej niż rzeźnik.

tłumaczy jak krowie na rowie,ratuje nienarodzone maleństwa i życie matek,profesjonalnie i z sercem podchodzi do pacjentek,jestem pacjentką,fakt,że pani doktor mówi prosto bez ogródek co jej na sercu leży,stawia warunki i ma wymagania...CZY TO ZLE???.ktoś kto chce być tylko pogłaskany niech idzie do księdza,ja pójde do pani doktor-BO CHCE URODZIĆ ZDROWE DZIECKO...

Polecam, jestam zadowolona. Bo przeciez nie o to chodzi by lekarz był miły tylko dobrze nas leczył i w porę wykrył wady u naszych maluszków.

Profesjonalistka najwyzszej klasy.Poswięca pacjentce tyle czasu ile potrzeba.Godna zaufania może i nie jest tanim ginekologiem ale idąc do niej na wizyte wiem ze pieniadze nie ida w błoto ponieważ jestem dobrze leczona.Może i nie jest dla wszystkich miła ale przecież nie o to tu chodzi.Chceż byc dobrze leczona idz do doktor Obart