Alicja Ostrowska

Położna

Na Pania Ale trafilam zupelnie przez przypadek. Myślałam, że wybiorę położną ktora prowadzila zajecia w szkole rodzenia, jednak jak zadzwoniła do mnie Pani Ala( bo jest położną z mojej przychodni) jej serdeczny głos poprostu do mnie przemówił :-) Absolutnie nie żałuję. Zawsze można do niej zadzwonic z każdym problemem, zawsze wysłucha I podpowie jak należy postępować co zrobić. Jest fantastyczna polozna. Bardzo wspomaga laktacje-dzieki niej karmie piersią. Dzieciaczki traktuje jak swoje a nie jak kolejne dziecko do obserwacji. Polecam serdecznie Pania Ale. Kochama położna :-)

Bardzo się cieszę, że mamy możliwość z malenstwem być pod taką opieką. Pani Ala , bardzo otwarta , życiowa kobieta . Położna z powołania :-)

Położna z powołania :-)

Pani Ala jest najlepszą połozną jaka mogła mi się trafic. Przechodziłam nawał mleka i wyglądało to strasznie a Pani Ala pomogła mi unormowac sytuację. Mozna na nia liczyc o kazdej porze dnia i nocy , to jest prawdziwa połozna z powołania. Dziękuję Pani Alu za wszystko .

Nasze kolejne spotkanie z położną, druga trudna ciąża z wielkim znakiem zapytania... uratowana przez troskę i doświadczenie Pani Ali. Córeczka rozwija się cudownie dzięki pomocy :) dziękujemy - Monia i Olcia

Położna godna polecenia. Bardzo nam pomogła, gdy po wyjściu ze szpitala zrobił sie nawał pokarmu, dostępna w każdym czasie, nawet w święta, wszystko wytłumaczyła i pokazała jak co trzeba robić.

Wciąż poszukujesz "Położna "?

Medyczne Centrum Rodzinne
ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
50-519 Wrocław

Szpital św. Zofii