Alicja Segrodnik

POLECAM ZDECYDOWANIE PANIĄ ALICJĘ! PEŁNA ODDANIA, W PRACĘ WKŁADA CAŁE SERCE

POLECAM ZDECYDOWANIE PANIĄ ALICJĘ! PEŁNA ODDANIA, W PRACĘ WKŁADA CAŁE SERCE

Pani Ala jest naprawdę świetną położną, swoją pracę wykonuje z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Na pierwszy rzut oka nie sprawia wrażenia ani sympatycznej ani oddanej pacjentom, ale na szczęście to mylne wrażenie. Pani Ala jest znakomitą położną, każdemu pomoże, wytłumaczy, zaopiekuje się najlepiej jak potrafi. Polecam na 100%

Jest profesjonalistką w każdym calu.Praca,którą wykonuje jest na pewno jej powołaniem.

Pani Alicja to według mnie najlepsza położna pracująca w strzeleckim szpitalu. Miałam okazję się o tym przekonać, jak w lipcu urodziłam tam syna. Od samego początku Pani Alicja była przy mnie, opiekowała się mną po cięciu cesarskim. Jest bardzo miła, potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie, posiada strasznie dużą wiedzę medyczną. Zawsze służyła dobrą rad, pomagała w opiece nad maluszkiem. Jest troskliwa i opiekuńcza. A o podawaniu zastrzyków już nie wspomnę...były bezbolesne!!!! Wychodząc ze szpitala również nie miałam okazji jej podziękować gdyż nie miała akurat dyżuru i dlatego teraz to czynię Pani Alicjo dziękuję bardzo za opiekę nade mną i okazaną mi pomoc. Jest Pani naprawdę dobra w tym co robi!!!!!

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Wciąż poszukujesz "Położna Strzelce Opolskie"?

Anita Golec

Strzelce Opolskie
szkoła rodzenia, środowisko, oddział położniczy, trakt porodowy

Maria Malkusz