lekarz Alicja Sinica-Cienciała

Chirurg dziecięcy

2,3

Cizko powiedziec cos o wiedzy medycznej Pani Doktor ..... bo nawet nie zmienila i nie poprawila opatrunku na twarzy dziecka. Zakleila plastrem, bez czyszczenia rany, nie popatrzyla nawet na wielkosc rany. Corka roztrzaskala brode na schodach. Nie widzialam jeszcze tak glebokiej rany. Potezna blizna ktora jej zostanie nie jest problemem dla Pani doktor ktora radzi zrobic plastyke po zagojeniu sie rany ( co jak sie okazalo moze trwac nawet 3 miesiace).

Profesjonalna, konkretna, ale również z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka polubiła ją od razu :) polecam z czystym sumieniem Panią Doktor!

Dziecko po połknięciu baterii zostało odesłanie do domu. Rozstrzelnienie baterii pod wpływem działania kwasów żołądkowych może spowodować rozlanie trucizny co może skończyć się śmiercią. Pani doktor zbagatelizowała nasze uwagi. W poradni na drugi dzień bezwzględnie wysłali nas do szpitala,w Katowicach. Niestety bateria była już w jelitach co uniemożliwia jej wyjęciu przez przełyk. Czekamy z nadzieją na wydalenie ciała obcego przez dzieciątko.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Gliwice"?

dr
Beata Spólnicka

Chirurg dziecięcy
W.N.Z.O.Z Promed
W.N.Z.O.Z Promed
ulica Żeromskiego 22/1a
Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9

Orlickiego 1

lek. med.
Jarosław Kabut

Ortopeda dziecięcy
Zakład Opieki Zdrowotnej Meden Sp. z o.o.
44-100 Gliwice ul.Zabrska 6
Centrum Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Sp. z o.o