mgr Alicja Sokołowska

Dietetyk

Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm. Ja znalazłam poradnię Pani Alicji poprzez stronę poradydieteyczne.pl.

Polecam konsultację dietetyczną u Pani Alicji w Diabeta-Care. Panuje tam ciepła i przyjazna atmosfera. Centrum posiada bogatą ofertę, na miejscu można skorzystać z bezpłatnej edukacji diabetologicznej, otrzymać fachowe ulotki o żywieniu i dietach; policzyć swoje bmi (nawet na www!) zważyć się i zmierzyć.Gorąco polecam - Katarzyna S.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Lubin"?

Poradnia dietetyczna Ścieżka Zdrowia
ul. Reymonta 7 gab. 9
Legnica
Poradnia Dietetyczna Ścieżka Zdrowia
ul. Odrodzenia 28/1
Lubin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Dmowskiego 9
Jawor
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Rejonowa w Złotoryi
ulica Kwiska 1
Złotoryja