lekarz Alicja Stelmach

2,7
2,6
2,1
2,1

Najlepsza lekarka u jakiej byłam, wystarczyło 5 min rozmowy i już wystawiła trafna diagnozę, mimo wieku jest bardzo dokładna i z pewnością można powierzyć jej swoje zdrowie. Przesympatyczna osoba. Polecam Panią Doktor.

Zdecydowanie nie polecam!!! Ta kobieta powinna być już na emeryturze a nie leczyć ludzi co to za lekarz jak nie wie co pacjentowi naprawdę dolega mówi że się o niego boi i ma nadzieje że sie jeszcze spotkamy (w sensie że ten pacjent chyba niedługo umrze)tak mówi lekarz pacjentowi !!!

Straszna starzejąca się kobieta.Powinna być na emeryturze.Nie potrafi słuchać co mówi pacjent.O kulturze osobistej juz nie wspomne.Ma jakies problemy.

Zdecydowanie polecam.Negatywy poprzednie wynikają z braku kelnerskiej uniżoności Pani doktor i tak trzymać.Widać,że piszący je bardziej potrzebowali niańki a nie kompetentnego,zdecydowanego i skutecznego diagnostyczno-terapeutycznie fachowca.Jedzcie do "Leśnej Góry",tam może będziecie usatysfakcjonowani Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent

ta lekarka nic nie jest warta,kompletnie się do tego nie nadaje,nie ma powołania żeby być lekarzem

Beznadziejna Pani doktor. Jej nastawienie do pacjenta jest antypatyczne to zależy jak tej lekarce wiatr powieje. Nie polecam nikomu takiego lekarza.

bardzo niesympatyczna osoba.Mrukliwa, nie rozmawia z pacjentem, nie tlumaczy choroby. Nie wiem czy w ogole z kims potrafi nawiazac kontakt. Nie polecam tej osoby nikomu