lekarz Alicja Tarasewicz

Laryngolog

Pani dr opiekuje się dwójką moich dzieci 3 i 5 lat od ponad roku. Wizyty są regularne, udzielane informacje i zalecenia zrozumiałe i co najważniejsze skuteczne. Polecam jako matka i pracownik służby zdrowia.

Świetny specjalista,wrażliwy człowiek, z wyjątkowym podejściem do dzieci.Leczymy synka ponad 2 lata i jest to jeden z niewielu lekarzy w Ełku,któremu zależy na małym pacjencie.Serdecznie polecam,zwłaszcza mamom małych dzieci.

Świetny specjalista,wrażliwy człowiek,

Na wizytę kontrolną chciała następnego skierownia(w tym samym roku kalendarzowym),śmiech na sali. Nie polecam

Absolutny brak zastrzeżeń. Gorąco polecam.

Absolutny brak zastrzeżeń. Gorąco polecam.

Jestem zadowolona z wizyty. 3 dni wcześniej z tym samym problemem byłam u innego specjalisy laryngologa. Pan doktor stwierdził,że niestety moja wada nie nadaja sie już do leczenia, a słuch straciłam zaledwie 3 dni temu. Pani doktor bez problemu postawiła diagnoze, otrzymałam leki i już jest w porządku.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Ełk"?

108 Szpital Wojskowy
Kościuszki 30