Alicja Ulewicz

Moja historia wydarzyła się bardzo dawno,poznałam Panią doktor przypadkiem i dzięki temu uratowała mojego syna przed operacją ,która niby potrzebował.Lekarze z Rzeszowskiego szpitala do udrażniania kanalików oka uśpili mi dziecko na ponad godzinę,niemal trzasnęłi mi drzwiami przed oczami,po nieudanym zabiegu skierowali synka do Warszawy do Centrum Zdrowia dziecka w celu udrożnienia kanałów. Co ciekawe Pani doktor przepłukała kanaliki bez narkozy z pomocą asystenta a dziecka oko nie wyglądało zbombardowane jak po wizycie w szpitalu. Powstrzymam się bez komentarza na temat obsługi szpitalnej bo to brak słów aby oddać trafnie opinie. Po latach gdy sama potrzebowałam też skorzystałam z pomocy tej Pani doktor,polecam ją za podejście do pacjenta, empatię, zaangażowanie,ma ogromne doświadczenie,wielu lekarzy mogłoby,gdyby tylko chcieli,wiele się od niej nauczyć:)

Niedawno przeszedłem operację oka. Pani dr Alicja Ulewicz jest wybitnym fachowcem wspaniałym człowiekiem.Podczas operacji rozmawia z pacjentami podnosząc ich na duchu. Zawsze znalazła czas żeby choć parę słów zamienić z pacjentami którzy non stop oprócz wizyt zatrzymywali Ją na korytarzu. Reasumując nie potrzeba jechać do Rzeszowa bo w Stalowej Woli jej wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Wspaniała okulistka! Rzetelna, rzeczowa, życzliwa, widać że to doświadczony fachowiec... Pozdrawiam:-)

Pani doktor ULEWICZ ALICJA jest lekarzem spełniającym oczekiwania pacjenta oraz bardzo skutecznym w leczeniu polecam tą lekarkę wszystkim...

polecam bardzo pania doktor Alicje Ulewicz okulistke za Stalowej Woli jest bardzo mila sympatyczna.maly pacjent

Pani doktor jest osobą jak najbardziej kompetentną, życzliwą i taktowną. Podchodzi do każdego pacjenta i jego problemów indywidualnie. Uważam, iż jest godnym polecenia lekarzem.

Bardzo kompetentna. dokładna, poważnie podchodząca do problemu. Nadmiernie nie uspokaja, ale też i nie panikluje. Nie obmawia za plecami innych pacjentów.

Pani doktor jest lekarzem z powołania, stwarza cudowną atmosferę, robi kompleksowe badania tłumaczy wszystko dokładnie jest bardzo precyzyjna.

Jestem zadowolony,lekarz wysluchała mnie cierpliwie, dokladnie zbadała, wypisala leki i wytlumaczyla jak zażywać