lekarz Alina Abramowicz-Pituch

Przez 4 lata co roku miałem zapalenie oskrzeli, przypisywano mi antybiotyki. Po wizycie u Pani Alicji, nie biorę już antybiotyków i nie choruję już na oskrzela. Od 3 lat w ogóle nie byłem u lekarza, ponieważ układ oddechowy mam czysty, co najwyżej lekki katar. Nauczyła mnie prawidłowego odżywiania i sposobu leczenia domowymi naturalnymi metodami. Serdecznie jej dziękuję za zdrowie!

Przez 4 lata co roku miałem zapalenie oskrzeli, przypisywano mi antybiotyki.
Serdecznie jej dziękuję za zdrowie!

cudowna kobieta ,ma podejscie do dzieci bardzo polecam

cudowna kobieta ,ma podejscie do dzieci bardzo polecam

moim zdaniem nastawiona wylacznie na zarabianie a nie na leczenie. Kasa jest na pierwszym miejscu u pani doktor a nie dobro pacjenta, to jest dopiero puzniej. Troje dzieci na tej samej wizycie 300zl, mimo ze wizyta trwala tyle samo co z jednym dzieckiem. Niestety nie mozna liczyc na znizke, na moja prosbe: Niech sobie pani znajdzie innego lekarza jak pani nie pasuje cena. No coz dalabym i 1000zl gdybym miala za pomoc moim dzieciom, niestety nie mam, ale lekarzom trudno to zrozumiec widocznie ze ktos moze poprostu nie miec. a skoro ide i szukam prywatnie to widocznie do tej pory nikt nie byl w stanie pomoc, dla nich to nic nie znaczy, nie masz kasy to niech ci dzieci choruja, to chyba nie lekarz z powolania. Przykro mi

Polecam bardzo jako jedyny lekarz umiała pomóc mojej córeczce mimo że leczy homeopatycznie a niektórzy nie wierzą w moc działania homeopati polecam Kto raz pójdzie na wizytę zawsze już będzie chodził do Pani doktor zachęcam

polecam wszyskim, bardzo kompetentna lekarka,prowadzi leczenie tak że obywa się zawsze bez antybiotyków

Do Pani Doktor pierwszy raz poszłam z mamą około 20 lat temu jako kilku letnie dziecko. Pani Doktor to nie tylko pediatra, ale lekarz tak naprawdę od wszystkiego i to skuteczny!!! Zapalenie płuc z 40stopniami gorączki obyło się bez szpitala, a pod telefonem. Przykładów można by mnożyć. Krótko: nie znam lepszego lekarza!!!

bardzo dobry lekarz pediatra trafne diagnozy i wdrożone leczenie

bardzo dobry lekarz pediatra trafne diagnozy i wdrożone leczenie

Bardzo gorąco polecam! Leczę córkę u Pani doktor od 11 lat i przez cały ten czas nigdy nie było potrzeby wprowadzania antybiotyku. To dla mnie b. ważna kwestia.

Bardzo gorąco polecam. Chodzę z 3,5-letnią córką od 2 lat i zawsze obywa się bez antybiotyków. Jak kiedyś Pani Doktor nie było, to poszłam do innej lekarki, kltóra standardowo przypisała antybiotyk. W pierwszym momencie poszłam do apteki, ale zrezygnowałam i postanowiłam poczekać na Panią Doktor. Po dwóch dniach poszłam na wizytę i córcia nie dostała antybiotyku tylko homeopatyczne granulki, które ostawiły ją na nogi po 2 dniach. Naprawdę warto czekać na wizytę, żeby oszczędzić dziecku brania antybiotyku.