dr n. med. Alina Bednarz

Okulista

czery lata temu pani dr robila mi operacje witrektomii uszkodzila mi plamke zolta i nic nie powiedziala . kazala czekac na poprawe . na oko nie widze i nie ma ratunku .

Wspanialy lekarz i czlowiek. Po zle wykonanym zabiegu odwarstwionej siatkowki przez pana Klepackiego z Bielska Bialej stracilam wzrok. PAn Klepacki powiedzial ze nie ma juz dla mnie szans. Na szczescie znalazlam pania Bednarz ktora uratowala moje oko. To niesamowita profesjonaljstka.polecam ja calym sercem i dziekuje Jej.za wszystko.

Cudowna kobieta.Leczyłem sie u wielu okulistów i mogę śmialo powiedzieć że Pani doktor jest jedną z najlepszych a nie wiem cz nie najlepszą specjalistką w Polsce jeśli chodzi o problemy z siatkówką.Polecam wszystkim Krzysztof

Krzysztof

Pani doktor zabezpieczyła mi siatkówkę przed porodem naturalnym pod koniec ciąży, podczas gdy inni lekarze nie chcieli się już podjąć ryzyka i kierowali na CC. Spokojna, nie ulega panice, przy tym "ludzka" dla pacjenta, nie traktuje ludzi "taśmowo". Zostałam do niej skierowana jako do najwyższego autorytetu w Krk w dziedzinie chorób siatkówki. Polecam.

Pani Doktor zareagowala natychmiast kiedy zglosilam sie z rozpoznaniem innej takze zyczliwej Pani Doktor.Tego samego dnia zostalam przyjeta na oddzial i nastepnego dnia bylam operowana(odwarstwienie siatkowki i 3 otwory w sitkowce).Mam nadzieje,ze bedzie dobrze bo Pani Doktor i caly Zespol bardzo sie starali.Wczoraj mialam badanie kontrolne.Na efekty leczenia trzeba jeszcze poczekac bo zabieg byl wykonany 15.07.10 w szpitalu w Witkowicach.Polecam Pania Doktor i szpital.Wyrazam gleboka wdziecznosz.Lucyna W.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.