dr n. med. Alina Bielawska-Sowa

Neonatolog, Pediatra

Pani Doktor to wspaniała osoba, bardzo dokładnie przebada dziecko, dużo czasu mu poświęci, do tego wyczerpie temat odnośnie choroby dziecka. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj ciężko o dobrego lekarza, a ona jest lekarzem z powołania. Bardzo się cieszę, że została mi ona polecona i do niej trafiliśmy. Polecam koniecznie!

Bardzo dobry,kompetentny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Pelen profesjonalizm w podejsciu do naszych dzieciaczkow.

Znakomity lekarz - widać że kocha dzieci i ma powołanie. Pani DOktor poświęca dużo czasu pacjentowi, nie lekcewarzy nawet drobnych problemów i dokładnie omawia z rodzicami problem, tłumaczy jak go rozwiązać. Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy!

Witam serdecznie-jestem mamą Majki która urodziła sie za wcześnie z wrodzonym zapaleniem płuc-Pani Doktor to anioł tak dla maluszka jak i dla rodzica -najlepsza i najkochańsza osoba pod słońcem nic dodać nic ując...oby wszystkie chore maluszki miały to szczęście trafić na Panią Doktor...

Miałam ogromne szczęście, iż w najtrudniejszych dla mnie chwilach trafiłam na Panią Doktor. Mój synek urodził się jako wcześniak z bardzo niską masą urodzeniową (1000 gr). Od dnia Jego narodzin, do chwili obecnej jest pod opieką Pani Doktor. Pani Doktor to wzór lekarza. Kompetentna, cierpliwa, potrafiąca uspokoić ale i zasygnalizować problem. Ponadto, to bardzo ciepła osoba. Bardzo się cieszę że właśnie Ona ma pieczę nad moim synkiem... Mama Adania

Pani doktor to doskonały wachowiec z podejściem do dzieci potrafi nie tylko bardzo dobrze leczyć i terz ma super podejście do dzieci,potrafi pacjentowi poświęcić nie tak jak inni lekarze 5 minut swój jakcenny czas(nawet godzine na jednego małego pacjenta) naprawde takich lekarzy więcej

Witam.Pani dr Alina Bielawska-Sowa to lekarz z niesamowita wiedza i doswiadczeniem w ratowaniu zycia i zdrowia noworodkow.Otacza kompleksowa opieka nie tylko dzieci ale takze ich rodzicow. Pelen profesjonalizm i dziekuje Bogu za tego lekarza bo dzis mam zdrowe i radosne dziecko. To wielka zasluga Pani Doktor.