Alina Brzozowska-Gałan

Pulmonolog

1,6
1,7

Najpierw "odratowałem" rodzica u innego pulmunologa, a potem sprawdziłem opinię w internecie. Niestety negatywne opinie o pracy tej Pani nie są przypadkiem. Nie wiem czy wszyscy jej pacjenci są tak leczeni czy tylko ci mało zorientowani w zasadach "współpracy" z Panią doktor. Nie dowiem się już i mam nadzieję nigdy na nią już nie trafię. P.S. Nowy pulmunolog zmienił wszystkie w większości wycofywane już z rynku leki i zapytał kto tym leczył. Po podaniu nazwiska widac było że wie o kogo chodzi i nie był już szczególnie zdziwiony. To też ...

P.S. Nowy pulmunolog zmienił wszystkie w większości wycofywane już z rynku leki i zapytał kto tym leczył. Po podaniu nazwiska widac było że wie o kogo chodzi i nie był już szczególnie zdziwiony. To też o czymś świadczy.

Proponuje jakas zbiorowa petycje i do programu Uwaga sie zglosic.Mialam te watpliwa przyjemnosc porozmawiania z wielka Pania Doktor w Grudniu 2014 i tyle braku empatii,zrozumienia i czlowieka w czlowieku nigdy nie znalazlam,zero kompetencji,smiem twierdzic ze wielka pani doktor ma umowe z zakladem pogrzebowym,bo z jej oddzialu to tylko trupy wychodza,rzadko kiedy ktos zdrowy a juz napewno nie dzieki jej leczeniu wychodzi !!!!!

Nie wiem co taki specjalista robi na tym oddziale???taż to ona powinna pracować co najmniej w jakiejś klinice i to za granicą.!!! Może wreszcie przyszedłby ktoś, kto zna się na tym, co robi. Kiedy tak obserwowałam pracę lekarek na tym pożal się Boże ,,oddziale" i czegoś takiego jeszcze nie widziałam. To nie mieści się w głowie i w d....ie. Razem z tymi dwoma paniami lekarkami... to takie towarzystwo wzajemniej adoracji. Nieważne jest leczenie, ale wypełnienie jakiś tam tabelek i pisanie literek na komputerku. Ważne, aby się wszystko zgadzało. Jeden pacjent zmarł, drugiego przyjęto na oddział, więc wszystko się zgadza -1+1=0 I tak oceniam pracę tego wielkiego specjalisty i jej pomagierek. Najważniejsze, że teofiliny nie brakuje, więc ludziska będzie się wam dobrze oddychało , a jak trzeba będzie to w dupsko zastrzyk na spokój i jazda.

Byłem na oddziale u tej ,,konowałki,, z chorobą płuc.Żadnego leczenia.Podzielam opinie innych.Prawdą jest że dają tam leki psychotropowe mi też dawali.

Te 2 pozytywne opinie to najpewniej napisała sobie sama ta ..wielka specjalistka w swojej dziedzinie". Tylko co to za dziedzina?????. zdecydowanie nie polecam. Pacjenci na jej oddziale tyle ją obchodzą, co zeszłoroczny śnieg. Sam mógłbym tak leczyć chociaż nie jestem lekarzem. Teofilina wszystkim plus uspokajacze.

Mojemu ojcu zleciła clonazepam, bo chciał się w nocy załatwić i wykasłać flegmę. był po udarach mózgu, nie mógł mówić. Prosiłyśmy po pierwszym razie, aby więcej tego nie dostawał, nie posłuchała. Po tym leku był jak pijany, w nocy uderzył się w głowę, bo próbował wstać z łóżka, żeby pójść do vc. Dziś nie ma go już wśród żywych. Miał dopiero 72 lata. Na oddziale tej ,,pani był tylko 4 dni. Nie daruję jej tego. Zgłoszę to wszędzie, gdzie tylko będę mogła.

Nie polecam tej Pani doktor, gdyż nie przyjęła mnie gdy do niej przyszłam z pogorszonym stanem astmatycznym, powiedziała że mnie nie przyjmie, bo ostatnie leki ona nie zapisywała, mimo że miałam bardzo utrudnione oddychanie. Odesłała mnie do innego lekarza do którego musiałam czekać 2 dni, a jest to dla mnie dużo, bo jak niektórzy wiedzą, astma jest bardzo mocno uciążliwa i z każdym dniem mój stan się pogarszał

Lekarskie "Primum non nocere" w przypadku tej Pani nie ma najmniejszego zastosowania. Sposób w jaki traktuje pacjentów na własnych oddziale jest nie do zrozumienia. Natychmiastowy wypis ze szpitala człowieka, który ledwo trzyma się na nogach ( poganiała rodzinie by szybciej zwolnili łózko- zapomniała jedynie o wyjęciu welfronu) nafaszerowanie go lekami przypisanymi bez konsultacji z lekarzem, z którego specjalizacji pochodzi dany lek i próba wmówienia rodzinie, że pacjent stracił rozum na skutek "tęsknoty za domem" woła o pomstę do nieba. Tak w skrócie... Pozdrawiam Panią , która powinna nazywać swój zawód rzemiosłem bo w jej wykonaniu na pewno nie jest to powołanie. PS Nie odpuszczam i jutro niosę oficjalna skargę do Dyrektora Szpitala.

Szczerze mówiąc ta Pani jest lekarzem nie z powołania, a dla pieniedzy. Bez pieniedzy u niej, nie ma na co liczyć. Proszę podawać swoje maile, napiszę Pańctwu jak przykra sytuacja spotkała mnie dzieki tej sz**cie w szpiatalu. SPRAWA OSIĄGNIE ŚWIATŁO DZIENNE W SĄDZIE. Wiem, że nie jestem jedyna osoba, którą tak potraktowała.

Zdecydowanie polecam! Miła,uprzejma i rzeczowa!

Zdecydowanie polecam! Miła,uprzejma i rzeczowa!