lek. dent. Alina Cielecka huk

Cierpliwa i delikatna Pani doktor.Dużo tłumaczy.Moje dzieci są zachwycone i nie chcą iść do kogoś innego.Trochę długie terminy są do niej,ale warto czekać.Godna polecenia.

Jeden z najlepszych dentystów u których byłem.Super robi zastrzyki,wogóle ich nie czuć.Godna polecenia

Super specjalista.Chodzę z moją rodziną od wielu lat.Zawsze jest gwarancja na plombę,chociaż nie zdarzyło mi się skorzystać.Czasami trudno się umówić, bo ma dużo pacjentów.Ale gorąco polecam.

Usuwanie zęba trwało bardzo długo, dużo krwi, jakieś dłutowanie, przestraszona nie radziła sobie z wyrwaniem, masakra, dwa dni po zabiegu zorientowałem się że mam lekko sparaliżowany nerw policzka, po roku czasu po nieustannych bólach głowy podejrzenia chorych zatok, następnie wad szukano w wadach wzroku, po prześwietleniach okazało się że mam ciało obce w środku kości górnej szczęki, teraz jestem umówiony do chirurga w Krakowie na wyciąganie i czyszczenie. NIE POLECAM !!!

Byłem kilka razy. Z reguły wychodziłem zadowolony, ale raz spartoliła dokumentnie. Źle wykonane leczenie kanałowe zakonczyło się wizytą na pogotowiu i usunięciem zęba

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wapowce"?

a-dent
37-700 Wapowce