Alina Florczak-Myślicka

Leczę się wraz z żoną od ponad sześciu lat. Bardzo fachowa i życzliwa opieka, racjonalne wykorzystanie nowoczesnych materiałów, wskazania prewencyjne, szybkie i bezproblemowe umawianie wizyt, duża życzliwość i zrozumienie pacjenta

Bardzo miła pani doktor.Podoba mi się jej podejscie do pacjenta i jej sposób leczenia zebów.Jest bardzo dokładna,bardzo się przykłada.Kiedyś będąc w Stanach musiałam skorzystać z wizyty u dentysty.Po obejrzeniu uzębienia pochwalił mojego stomatologa w Polsce czyli panią Alinę.Powiedział ,że moje wypełnienia są bardzo dobrze zrobione.Polecam ją swoim znajomym.

Komentarze negatywne to obrzydliwe kłamstwa!!!! Przez wiele lat pracowałam w przychodni jako pomoc stomatologiczna z bardzo wieloma lekarzami.Z czystym sumieniem polecałam panią Alinę moim przyjaciołom.Ja i moja rodzina nadal się u niej leczymy,chociaż mieszkamy 200km.od Opola.

Leczymy sie u Pani Doktor od lat,ja moj maż ,dzieci i moja mama. Mama miała zrobioną dużą protetyke-jest bardzo zadowolona.My z meżem nie mamy zastrzezeń.Córa bardzo ją lubi ,nie boi się a nawet lubi chodzic do dentysty. Polecam ją wszystkim znajomym. A ceny ? Myślę ,że są podobne jak u innych dobrych lekarzy.Polecam ją!

Leczymy sie u Pani Doktor od lat,ja moj maż ,dzieci i moja mama.
Polecam ją wszystkim znajomym.
A ceny ? Myślę ,że są podobne jak u innych dobrych lekarzy.Polecam ją!

Hallo !!!! Jestem tez pacjetka Pani Aliny,i musze powiedziec ze jest poprostu SUPEROWA bede zawsze polecala ja moim wszystkim znajomym.Pozdrawiam bardzo goraco :))))

Hallo !!!!

Leczyliśmy się 3 osobową rodziną i nagle u każdego członka rodziny pojawiły się oprócz normalnych dziur dodatkowe małe w tym samym zębie za,które płaciliśmy osobno. Bardzo podejrzanie wyglądał ten wysyp malutkich dziurek u każdego z nas.Przestaliśmy korzystać z tego gabinetu. Bo jak tu pokonać brak zaufania?

super stomatolog szczerze polecam!! leczenie przeprowadzone bardzo dobrze,udana wizyta.

Chodziłam do tej Pani bardzo długo, fakt że było drogo myślałam że warto niestety okazało się że dużo zębów mam źle zrobionych zwłaszcza tych kanałowych do ponownego leczenia masakra. Nie polecam

Zdecydowanie skupia się tylko na wyłudzaniu pieniędzy. Na proste pytania dotyczące tego, co robi, mówi tylko - że tak ma być, bez wyjasnienia problemu zdrowotnego. Nie przyjmuje reklamacji.