lekarz Alina Gruszka

Bardzo dokładnie wykonuje badanie, kompleksowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta (np. mojej mamie po badaniu oczu zaleciła badanie tarczycy), nigdy się nie spieszy. Tak samo podchodzi do pacjenta w przychodni i w gabinecie prywatnym. Wadą jest lokalizacja gabinetu prywatnego, ale po wizytach u dwóch innych okulistek przekonałam się, że lepiej wybrać się raz w roku na "koniec świata". Godna polecenia.

Pani doktor to osoba z mocnym charakterem potrafiąca ustawić "niesfornego" pacjenta do pionu. Jest osobą sumienną i dokładną.

Super okulista,dokładna,chodz czas zapisu długi

Super okulista,dokładna,chodz czas zapisu długi

TO NASZ RODZINNY OKULISTA BARDZO MIŁA BADANIE ROBI KOMPLEKSOWO POŚWIECA ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ CZASU CZUJE SIĘ U NIEJ W CENTRUM UWAGI

Jestem alergiczką i zbyt często mam zapalenia spojówek itp. I zawsze pomaga i to najlepsza pani okulistka jaką znam.

Sumienna, dokładna, profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Pani doktor jest bardzo rzetelną okulistką. Lubi swoją pracę, dobrze ją wykonuje i w 100% można jej zaufać. Leczę się u niej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem ;)

Bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem ;)

Świetna lekarka, chodzę do niej od 14 lat. Bada bardzo dokładnie. Mamie zaleciła wizytę u endokrynologa na kilka lat przed pierwszymi objawami nadczynności tarczycy.

Polecam, rozsądna cena, profesjonalne podejście. Miła i uprzejma

Polecam, rozsądna cena, profesjonalne podejście.
Miła i uprzejma