lekarz Alina Gruszka

Okulista

Bardzo dokładnie wykonuje badanie, kompleksowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta (np. mojej mamie po badaniu oczu zaleciła badanie tarczycy), nigdy się nie spieszy. Tak samo podchodzi do pacjenta w przychodni i w gabinecie prywatnym. Wadą jest lokalizacja gabinetu prywatnego, ale po wizytach u dwóch innych okulistek przekonałam się, że lepiej wybrać się raz w roku na "koniec świata". Godna polecenia.

Pani doktor to osoba z mocnym charakterem potrafiąca ustawić "niesfornego" pacjenta do pionu. Jest osobą sumienną i dokładną.

Super okulista,dokładna,chodz czas zapisu długi

Super okulista,dokładna,chodz czas zapisu długi

TO NASZ RODZINNY OKULISTA BARDZO MIŁA BADANIE ROBI KOMPLEKSOWO POŚWIECA ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ CZASU CZUJE SIĘ U NIEJ W CENTRUM UWAGI

Jestem alergiczką i zbyt często mam zapalenia spojówek itp. I zawsze pomaga i to najlepsza pani okulistka jaką znam.