lekarz Alina Jefimow-Gżyl

2,9
2,9

Okropna baba! Korzystałam z jej usług ok 2 lata i ciągle wracałam z infekcjami. Wyleczyłam się dopiero po zmianie lekarza. Idziesz w umówiony dzień na wizytę i czekasz x czasu, bo pani łaskawie z grubym poślizgiem się pojawiała, zawsze!. Totalny brak szacunku dla pacjenta! Niemiła bardzo, wredna wręcz. Robiąc mi USG odsunęła monitor bym nic nie widziała, bo jak powiedziała "to informacja dla niej". Próbowała oszukać mnie na pieniądze proponując usunięcie nadżerki prywatnie, bo stwierdziła że nfz tego nie refunduje. Jakie było moje zdziwienie, jak inny lekarz zaproponował mi skierowanie do szpita na wypalankę. Łasa na kasę. Wyśmiała mnie jak zapytałam o l4 w ciąży,bo źle się czułam. Zaprosiła mnie wtedy do prywatnego gabinetu. Ogólnie chamska, niemiła i okropna.

Nienawidze jej! nie umie sie zajac pacjentem , zero wyrzutow sumienia, nie daje skierowania na badania bo zaapomniala !!;/ OSTRZEGAM WSZYSTKIEKOBIETY NIE CHODZCCIE TAM ONA ZABILA MOJEGO DZIDZIUSIA PRZEZJEJNIEUWAGE nie dala mi skierowania nabadania, nie przyjelamnie gdy krwawilam bo jej soe nie chcialo ! spoznia sie minimum 3 godziny a pacjentki zamiast dokladnoe zbadac to wlozy palec i kaze wyjsc juz gdzie na wizyte czekasz w kolejce 4 godziny! glos ma jakby z laska tam siedziala!! Nie powinna byc lekarzem stara babaprzez ciebie umarl moj skarb! :(

Ja niestety miałam to nieszczęście, że zostałam poddana zabiegowi łyżeczkowania w powikłaniach połogowych, który zrobiła ta pani. Przez jej nieumiejętność przy prostym kilkuminutowym zabiegu doszło do krwotoku , więc pod koniec wszystko czułam, a co więcej straciłam duzo krwi. Wskutek krwotoku doszło do powstania skrzepów i za trzy dni znów miałam zabieg, a po nim przetaczanie krwi, bo hgb spadło mi poniżej 8. Wszyscy lekarze na oddziale wiedzieli, że drugi zabieg i problemy z krwią to skutek błedu tej pani. Sprawę kieruję do izby lekarskiej, a wszystkie pacjentki ostrzegam!

chodzę do pani doktor od prawie 4 lat poprowadziła moja ciąże

chodzę do pani doktor od prawie 4 lat poprowadziła moja ciąże

Świetny lekarz bardzo polecam , chodzę do niej od 3 lat i poprowadziła moją ciążę doskonale w razie najmniejszych wątpliwości od razu dawała skierowanie do szpitala na oddział patologii ciąży co zapobiegło przedwczesnemu porodowi który groził mi już od 3 miesiąca. Co do tłumaczenia choroby i metody leczenia zaznaczyłam że nie mam zdania ponieważ jeśli się nie zapyta to się nie dowie a na moje pytania odpowiadała

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, na każdą wizytę szłam bez stresu, wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

Nie polecam. Sprawia wrażenie zmęczonej, niezadowolonej. Głosem daje do zrozumienia swoją wyższość i wyczuć się da łaskę. Ma sprzęt do usg aczkolwiek specjalistką w jego obsłudze nie jest.

Nie polecam. Sprawia wrażenie zmęczonej, niezadowolonej.
Głosem daje do zrozumienia swoją wyższość i wyczuć się da łaskę.
Ma sprzęt do usg aczkolwiek specjalistką w jego obsłudze nie jest.

Leczę się u lej lekarki od lat i nie wyobrażam sobie zmiany ginekologa. Jest kompetentna, wyjaśnia sytuację, chorobę, przedstawia możliwości leczenia. odpowiada na każde pytanie. Jest konkretna i rzeczowa, co może nie każdemu odpowiadać. Mi bardzo pomogła w sytuacji, w której inni lekarze pomóc nie chcieli lub nie umieli. Ufam tej lekarce i czuje się u niej w gabinecie dobrze. Nawet podczas długich zabiegów nie czuje się skrępowania. Polecam, bo to na prawdę dobry, nowoczesny i kompetentny lekarz.

chyba nie mowimy o tej samej.humorzasta i nie delikatna.zdecydowanie odradzam

chyba nie mowimy o tej samej.humorzasta i nie delikatna.zdecydowanie odradzam

Bardzo miła, uprzejma kobieta. Spokojnie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Polecam wszystkim!